puchar świata Historia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej puchar świata

Cyberkasa

Na tej stronie dowiesz się jak zarobić w Internecie. Możesz się zapisać do najlepszych systemów Get Paid. Get Paid to zarabianie na otrzymywaniu e-maili reklamowych. Taka działalność jest dość popularna na Zachodzie, u nas dopiero raczkuje. Amerykanie zarabiają niezłe pieniądze nie wychodząc z domu, dlaczego Polacy mają być gorsi? I jeszcze jedno są to firmy Polskie i bardzo wiarygodne. Gwarantujące wypłatę zarobionych pieniędzy. Szczegóły poniżej.


Netprofit
Jest firmą, która zajmuje się wysyłaniem e-maili reklamowych oraz przeprowadzaniem ankiet. Dzielą się zyskami, więc za każdy e-mail, który dostaniesz i ankietę, którą wypełnisz płacą Tobie!
Za każdy przeczytany e-mail dostaniesz od 4 do 50 gr. (w zależności od rodzaju przesyłki), natomiast za wypełnioną ankietę od 1 zł do 10 zł (w zależności od jej długości). Pieniądze dostajesz też za osoby polecone przez Ciebie i też za osoby, które tamte osoby polecą i te które tamte z kolei polecą - tak do czwartego poziomu! 1 poziom - 20% dla Ciebie,2 ,3, 4 poziom - 10% dla Ciebie.
Zapisując się do Netprofitu otrzymujesz także możliwość brania udziału w różnych konkursach (ostatnio było 1000zł do wygrania).

Jeśli się zdecydowałeś zapisać kliknij na baner.
Zarabiaj z nami!


Logomedia
To kolejna sprawdzona firma działająca na naszym rynku. Przyznaje nagrody w czterech kategoriach:
1.Za otrzymanie e-mail'a reklamowego od LogoMedii, nagroda w wysokości od 0.02 do 0.10 zł (w zależności od wielkości e-mail'a).
2.Za wysłanie e-mail'a reklamowego od LogoMedii do Twojego znajomego (osoby, która przy zapisywaniu się do LogoMedii podała twój numer identyfikacyjny), nagroda w wysokości od 0.01 do 0.05 zł (w zależności od wielkości e-mail'a).
3.Za wypełnienie ankiety otrzymanej od LogoMedii i odesłanie jej również do LogoMedii, nagroda w wysokości od 1.50 do 8.00 zł ( w zależności od długości ankiety).
4.Za wypełnienie ankiety otrzymanej od LogoMedii przez Twojego znajomego (osoby, która przy zapisywaniu się do LogoMedii podała twój numer identyfikacyjny) i odesłanie jej również do LogoMedii, nagroda w wysokości od 0.50 do 4.00 zł (w zalezności od długości ankiety).
Wszystkie nagrody sumowane są na koncie członka w LogoMedii i wypłacane, gdy na koncie uzbiera się 50 zł lub więcej.

Jeśli się zdecydowałeś zapisać kliknij na baner.
LogoMedia-internetowa poczta informacyjno reklamowa


Super Poczt@
Jest firmą zajmującą się reklamą w internecie, polegająca na rozsyłaniu maili reklamowych. Za każdy otrzymany e-mail uczestnik Super Poczty otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 0,10 zł oraz 0,02 zł na każdą osobę poleconą. Warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest kliknięcie w link umieszczony w przesłanym do uczestnika Super Poczty e-mail'u reklamowym. Za kliknięcie w banner reklamowy umieszczony na stronach kontroli kont uczestników systemu, Super Poczt@ płaci 0,04 zł oraz 0,01 zł na każdą osobę poleconą.
Stan konta oraz ilość zwerbowanych uczestników można stale kontrolować na stronach serwisu. Wynagrodzenie jest gromadzone na osobistych kontach uczestników Super Poczty i wypłacane czekiem (według życzenia uczestnika) po zgromadzeniu się na jego koncie kwoty 50,00 zł.

Jeśli się zdecydowałeś zapisać kliknij na baner.
Zarabiaj z nami!


Informacja.to.jest.to
Polska firma zamierzająca wysyłać e-maile i reklamy po zarejestrowaniu 30 000 osob, w tej chwili mają 18 340 zarejestrowanych. Warto się zarejestrować już teraz. Za otrzymywane przesyłki i/lub udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadane w nich pytanie(a) kontrolne, uczestnicy otrzymywać będą złote punkty. Wartość jednego Złotego Punktu (1 ZP) wyliczona zostanie według wzoru:            Wzór
Mają zamiar płacic za pięć poziomów osób poleconych:1 poziom -20%, 2,3,4,5 poziom - 10%. Firma ta udostępniła swoim użytkownikom program Emeter, służący do badania na jakie strony wchodzi użytkownik, za wykorzystanie Emeter'a są przewidziane nagrody.

Jeśli się zdecydowałeś zapisać kliknij na baner.
Zarabiaj z nami!


SoloWin
Ciekawy program, uczestnicy będą mogli dodatkowo uczestniczyć w ciekawych konkursach, otrzymywac wynagrodzenie za otrzymane e-maile, a co najwazniejsze otrzymywac przesylki zgodne z Twoimi zainteresowaniami.Uczestnicy programu SoloWin są nagradzani:
Za otrzymywanie przesyłek za pomocą poczty (elektronicznej lub tradycyjnej) - minimalnie 0.15 zł;
Za otrzymywanie przesyłek za pomocą poczty (elektronicznej lub tradycyjnej) przez osobę poleconą - minimalnie 0,06 zł;
Za wypełnienie i odesłanie ankiety za pomocą poczty (elektronicznej lub tradycyjnej) - minimalnie 2 zł;
Za wypełnienie i odesłanie ankiety za pomocą poczty (elektronicznej lub tradycyjnej) przez osobę poleconą - minimalnie 0,50 zł;
Wszelkie nagrody są kumulowane na koncie Uczestnika. Wynagrodzenie przesyłane jest na życzenie Uczestnika na koszt Polskich Baz Danych Sp. z o.o. po zebraniu kwoty minimum 40 zł. Na życzenie Uczestnika Polskie Bazy Danych Sp. z o.o. przesyłają wynagrodzenia mniejsze niż 40 zł obciążając Użytkownika kwotą 5 zł jako pokrycie kosztów wypłaty. Kwoty mniejsze niż 5 zł nie są wypłacane.

Jeśli się zdecydowałeś zapisać kliknij na baner.
Zapisz sie do SoloWin!


 
Puchar Świata
        Zarabiaj z nami!
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2017
puchar świata