Polska reprezentacja na Mistrzostwach ¦iata Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Polska reprezentacja na Mistrzostwach ¦iata

Reprezentacja Polski
na Finałach Mistrzostw ¦wiata w roku 2002_bramkarze

Jerzy Dudek

Jurek Dudek
Jerzy Dudek ur.23.IV.1973. Kluby: Feyenoord Rotterdam obecnie Liverpool FC. Żona Mirella, syn Aleksander. Dla kolegów "Dudi" lub "Dudzio". Odkryty przez trenera Bogusława Kaczmarka, karierę zrobił tak błyskawiczn± i błyskotliw±, jak reaguje na strzały rywali. W polskiej lidze rozegrał zaledwie 15 meczy. Zanim został Piłkarzem Roku, był nim już w Holandii. Bożyszcze tamtejszych kibiców, prawdziwy ambasador naszego kraju. Niesłychanie pogodny, zawsze pozytywnie nastawiony do ¶wiata.

Adam Matysek

Adam Matysek
Adam Matysek - ur.17.VII.1968. Kluby: Zagłebie Wałbrzych, Górnik Wałbrzych, ¦l±sk Wrocław, Fortuna Kolonia, FC Guetersloh, Bayer Leverkusen, Zagłębie Lubin obecnie RKS Radomsko. Debiutował w reprezentacji w meczu z Egiptem 4:0 03.XII.1991. Żona Elżbieta i dwie córki. Bramkarski talent odziedziczył po ojcu Janie, który jako junior zapowiadał się znakomicie, lecz póĽniej uton± w przeciętno¶ci. W przeciwieństwie do niego Adam z roku na rok błyszczał coraz bardziej. Najpotężniejszy człowiek w kadrze Engela, waży 90 kg, ma 191 cm wzrostu. JeĽdzi również potężnym jeepem.

Radosław Majdan

Radosław Majdan
Radosław Majdan - ur.10.V.1972. Kluby: Pogoń Szczecin obecnie Göztepe Stambuł. Wzrost 185 cm, waga 79 kg. Debiutował w reprezentacji w meczu z Hiszpani± 0:3 20.I.2000r.


Polska reprezentacja na Mistrzostwach ¦iata
        Zarabiaj z nami!
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Polska reprezentacja na Mistrzostwach ¦iata