mistrzostwa świata w piłce nożnej Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej
filmiki Video
Filmiki z bramkami z Mistrzostw Świata Niemcy 2006:
    Grupa A
Niemcy - Kostaryka
Niemcy - Polska
Kostaryka - Polska
    Grupa B
Anglia : Trynidad i T.
    Grupa F
Australia : Japonia
    1/8 Finału
Włochy:Australia
        1/4 Finału
Brazylia:Francja
    1/2 Finału
Niemcy:Włochy
         Finał
Włochy : Francja
        Wszystkie
Wszystkie bramki

Niemcy 2006 filmiki z bramkami Mistrzostw Świata

Mundial 2006 - Grupa A
bramka na video - Niemcy 2006Bramki z mundialu w 2006 strzelone w grupie A. Mecze z udziałem reprezentacji Niemiec, Polski, Kostaryki i Ekwadoru. Zobacz piękne bramki Frings, Lahm z meczu Niemcy - Kostaryka oraz pozostałe bramki strzelone w grupie a. kliknij na mecz w danej grupie aby obejrzeć zapis video z meczu
Mundial 2006 bramki Grupy A - zobacz filmiki.Mundial 2006 - Grupa A
bramka na video - Niemcy 2006
Najciekawsze fragmenty meczu Niemcy - Polska. To był naprawdę dobry mecz naszej reprezentacji rozegrany na mundialu szkoda tylko straconej bramki strzelonej przez Neuville w 92 min. spotkania. W tym meczu było widać walkę. Niestety czerwona kartka Sobolewskiego i później stracony gol pozbawił nas szans na korzystny wynik.
Bramka z meczu Niemcy - Polska - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - Grupa A
bramka na video - Niemcy 2006
Pierwszy wygrany mecz na Mistrzostwach Świata Niemcy 2006polskiej Reprezentacji. Po dwóch golach Bartosza Bosackiego Polska pokonuje Kostarykę 2:1. Bramkę dla Kostaryki strzela Gomez Ronald w 25 min. spotkania. Po tym meczu nasza reprezentacja zakończyła udział w finałach mistrzostw świata.
Kostaryka - Polska bramki video z meczu - zobacz filmiki.
Mundial 2006 - Grupa B
bramka na video - Niemcy 2006
Obszerny filmik videro z meczu reprezentacji Anglii i Trynidadu. Reprezentacja Anglii męczyła się do 83 minuty kiedy to Peter Crouch strzelił bramkę dającą prowadzenie Anglii. Później wynik spotkania podwyższył Steven Gerrard w 91 min. i reprezentacja Trynidadu musiała uznać wyższość drużyny angielskiej
gole video z meczu Anglii i Trynidadu - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - Grupa F
bramka na video - Niemcy 2006
Bramki z meczu Australia Japonia. Rewelacyjnie spisująca się drużyna Australii pod wodzą Holendra Guusa Hiddinka pokonuje Japonię 3:1, zobacz bramki z tego meczu i najciekawsze fragmenty spotkania. Australia wyszła z grupy razem z Brazylią co było sporą niespodzianką
gole video z meczu Australia - Japonia - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - 1/8 Finału
bramka na video - Niemcy 2006
Kolejny mecz drużyny z Australii. Tym razem w 1/8 Finałów Mistrzostw Świata spotykają się z drużyną Włoch. I tu również sensacja była blisko, kiedy to dopiero w doliczonym czasie Francesco Totti pokonuje bramkarza Australii z rzutu karnego. Australia na tym mundialu spisywała się rewelacyjnie.
gole video z meczu Włochy - Australia - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - 1/4 Finału
bramka na video - Niemcy 2006
W 1/4 finałów spotkały się drużyny Brazylii i Francji. Obrońcy tytułu mistrzowskiego musieli uznać wyższość drużyny "trójkolorowych". A tak naprawdę to ten meczy był popisem jednego zawodnika - Zinedine Zidane. Zizu zagrał niesamowity mecz pokazując bajeczna technikę, zagrania. Zobacz zapis z tego meczu a sam się przekonasz.
gole video z meczu Brazylia - Francja - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - 1/2 Finału
bramka na video - Niemcy 2006
Mistrzostwa Świata - półfinał mecz pomiędzy drużyną Niemiec i Włoch. Przez 90 min. spotkania utrzymywał się wynik bezbramkowy. Jednak w dogrywce gospodarze mundialu musieli uznać wyższość Azzurii. Włosi po bramkach Grosso 118 min. i Del Piero 120 min. wyeliminowali drużynę niemiecką. Finał mistrzostw śwata należał do Włoch.
gole video z meczu Niemcy - Włochy - zobacz filmiki.

Mundial 2006 - Finał
bramka na video - Niemcy 2006
W finale MŚ spotkały się drużyny Włoch i Francji. Wynik w regulaminowym czasie gry był 1:1. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc to tytule mistrza świata zdecydowały rzuty karne. Gole z meczu można zobaczyć jeszcze raz oglądając filmiki z meczu. Zobaczmy radość Azzurii.
gole video z meczu Niemcy - Włochy - zobacz filmiki.

Mistrzostwa Świata 2006 gole
bramka na video - Niemcy 2006
Wszystkie bramki zdobyte na mundialu Niemcy 2006. Niesamowita dawka goli. Piękne bramki i ich strzelcy, aby utrwalić sobie te niesamowite chwile zobacz jeszcze raz jak padały gole na Mistrzostwach Świata. W kilka minut przypomnisz sobie radość strzelających i rozpacz tracących bramki
wszystkie bramki na video - zobacz filmiki.


Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej
         
        Zarabiaj z nami!
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej