Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Turnieje 2003 :.
Lesko 28.07.2003 Ulič 05.07.2003 Baligród .08.2003

W Lesku na sali sportowej odbył się I Sylwestrowy turniej piłki nożnej halowej. W turnieju tym brało udział siedem zespołów pięcio osobowych.

:: Leśnik Baligród

Zespoły były podzielone na 2 grupy, z których do dalszych rozgrywek awansowały dwie drużyny. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco.

1 miejsce Bieszczady Ustrzyki Dolne
2 miejsce Sanovia II Lesko
3 miejsce Pionier Średnia Wieś
4 miejsce Leśnik Baligród
5 miejsce Sanovia Lesko, Nelson Polańczyk i Bieszczady Jankowce.

Królem strzelców I Sylwestrowego turnieju został Piotr Paczkowski - Leśnik Baligród, strzelając w sumie 8 goli.
Sondy

To już drugi wyjazd na turniej za granicę. Tym razem gościliśmy na Słowacji w miejscowości Ulič w dniach 05-06.VII.2003r. Na bardzo malowniczym obiekcie sportowym, umieszczonym na wzniesieniu roztaczały się bardzo ładne krajobrazy na nasze Bieszczady, tyle że od strony sąsiadów. W turnieju wzięły udział cztery drużyny. Trzy miejscowe i nasz klub. Wszystkie mecze zostały rozegrane w niedzielę 6 lipca. Nasza drużyna, już tradycyjnie zajęła 2 miejsce.
Poniżej kilka fotografii z tej imprezy.

Wspólne zdjęcie Relaks przed meczem Odprawa przed meczem Mecz finałowy Po nagrody Puchar za drugie miejsce

Sondy

Na zaroszenie władz klubu i Urzędu Gminy Baligród, na drugie Dni Baligrodu została zaproszona drużyna z Ulič. Z którą to drużyną rozegraliśmy mecz towarzyski o Puchar ufundowany przez wójta Gminy Baligród Tadeusza Woronę.