Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Drużyna trampkarzy :.

| Terminarz jesień | | Terminarz wiosna | | Tabela |
Wyniki rozgrywek trampkarzy na sezon 2006/07 Klasa A 1 grupa krosno - jesień
Kol.DataPomiędzyWynik
12006-08-19 14:00Galicja Cisna - Osława Zagórz0:8 (0:5)
12006-08-19 14:00Gimbal Tarnawa - LKS Rzepedź: (:)
12006-08-19 14:00Górnik Strachocina - Orzeł Bażanówka5:0 (2:0)
12006-08-19 14:00Alces Długie - Grodzisko Trepcza1:1 (1:0)
12006-08-19 14:00Leśnik Baligród - Szarotka Nowosielce0:3 (0:2)
12006-08-19 14:00Szarotka Uherce - LKS Bukowsko2:1 (0:1)

22006-08-26 14:00Osława Zagórz - Gimbal Tarnawa0:16 (0:9)
22006-08-26 14:00LKS Bukowsko - Galicja Cisna10:0 (6:0)
22006-08-26 14:00LKS Rzepedź - Górnik Strachocina1:2 (0:1)
22006-08-26 14:00Orzeł Bażanówka - Alces Długie1:3 (1:2)
22006-08-26 14:00Grodzisko Trepcza - Leśnik Baligród3:0 (3:0)
22006-08-26 14:00Szarotka Nowosielce - Szarotka Uherce1:2 (0:2)

32006-09-02 14:00Górnik Strachocina - Osława Zagórz2:1 (0:1)
32006-09-02 14:00Galicja Cisna - Gimbal Tarnawa0:14 (0:5)
32006-09-02 14:00LKS Bukowsko - Szarotka Nowosielce9:1 (7:1)
32006-09-02 14:00Alces Długie - LKS Rzepedź5:3 (2:2)
32006-09-02 14:00Leśnik Baligród - Orzeł Bażanówka1:1 (1:1)
32006-09-02 14:00Szarotka Uherce - Grodzisko Trepcza5:0 (1:0)

42006-09-09 14:00Osława Zagórz - Alces Długie3:5 (1:1)
42006-09-09 14:00Gimbal Tarnawa - Górnik Strachocina4:0 (2:0)
42006-09-09 14:00Szarotka Nowosielce - Galicja Cisna3:0 (3:0)
42006-09-09 14:00Grodzisko Trepcza - LKS Bukowsko6:0 (2:0)
42006-09-09 14:00LKS Rzepedź - Leśnik Baligród3:2 (2:1)
42006-09-09 14:00Orzeł Bażanówka - Szarotka Uherce1:1 (0:1)

52006-09-16 13:00Leśnik Baligród - Osława Zagórz4:0 (2:0)
52006-09-16 13:00Alces Długie - Gimbal Tarnawa1:7 (0:4)
52006-09-16 13:00Galicja Cisna - Górnik Strachocina0:8 (0:5)
52006-09-16 13:00Szarotka Nowosielce - Grodzisko Trepcza0:6 (0:3)
52006-09-16 13:00LKS Bukowsko - Orzeł Bażanówka2:2 (1:0)
52006-09-16 13:00Szarotka Uherce - LKS Rzepedź13:1 (7:0)

62006-09-23 13:00Osława Zagórz - Szarotka Uherce: (:)
62006-09-23 13:00Gimbal Tarnawa - Leśnik Baligród: (:)
62006-09-23 13:00Górnik Strachocina - Alces Długie: (:)
62006-09-23 13:00Orzeł Bażanówka - Szarotka Nowosielce: (:)
62006-09-23 13:00LKS Rzepedź - LKS Bukowsko: (:)
62006-09-23 13:00Grodzisko Trepcza - Galicja Cisna: (:)

72006-09-30 13:00LKS Bukowsko - Osława Zagórz: (:)
72006-09-30 13:00Szarotka Uherce - Gimbal Tarnawa: (:)
72006-09-30 13:00Leśnik Baligród - Górnik Strachocina: (:)
72006-09-30 13:00Szarotka Nowosielce - LKS Rzepedź: (:)
72006-09-30 13:00Grodzisko Trepcza - Orzeł Bażanówka: (:)
72006-09-30 13:00Galicja Cisna - Grodzisko Trepcza: (:)

82006-10-07 13:00Osława Zagórz - Szarotka Nowosielce: (:)
82006-10-07 13:00Gimbal Tarnawa - LKS Bukowsko: (:)
82006-10-07 13:00Górnik Strachocina - Szarotka Uherce: (:)
82006-10-07 13:00Alces Długie - Leśnik Baligród: (:)
82006-10-07 13:00Orzeł Bażanówka - Galicja Cisna: (:)
82006-10-07 13:00LKS Rzepedź - Grodzisko Trepcza: (:)

92006-10-14 12:00Grodzisko Trepcza - Osława Zagórz: (:)
92006-10-14 12:00Szarotka Nowosielce - Gimbal Tarnawa: (:)
92006-10-14 12:00LKS Bukowsko - Górnik Strachocina: (:)
92006-10-14 12:00Szarotka Uherce - Alces Długie: (:)
92006-10-14 12:00Galicja Cisna - Leśnik Baligród: (:)
92006-10-14 12:00Orzeł Bażanówka - LKS Rzepedź: (:)

102006-10-21 12:00Osława Zagórz - Orzeł Bażanówka: (:)
102006-10-21 12:00Gimbal Tarnawa - Grodzisko Trepcza: (:)
102006-10-21 12:00Górnik Strachocina - Szarotka Nowosielce: (:)
102006-10-21 12:00Alces Długie - LKS Bukowsko: (:)
102006-10-21 12:00Leśnik Baligród - Szarotka Uherce: (:)
102006-10-21 12:00Galicja Cisna - LKS Rzepedź: (:)

112006-10-28 12:00LKS Rzepedź - Osława Zagórz: (:)
112006-10-28 12:00Orzeł Bażanówka - Gimbal Tarnawa: (:)
112006-10-28 12:00Grodzisko Trepcza - Górnik Strachocina: (:)
112006-10-28 12:00Szarotka Nowosielce - Alces Długie: (:)
112006-10-28 12:00LKS Bukowsko - Leśnik Baligród: (:)
112006-10-28 12:00Szarotka Uherce - Galicja Cisna: (:)

 

valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2017 valid-css