Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sukcesy Sportowe :.
Niewątpliwie największym sukcesem sportowym drużyny Leśnika Baligród to awans do klasy okręgowej. Na fotografii uczestnicy tego sukcesu. Ale również swój wkład mają ci, których tu nie ma. A ich praca przyczyniła się pośrednio to tego awansu. A są to m.in. zawodnicy i trener, który walczył o to, aby 15.06.2003 r obecna drużyna mogła stanąć to walki o awans do klasy okręgowej.

Mecz o awans
Leśnik Baligród     Niedziela 15 czerwca 2003r. Dzień był piękny i słoneczny. Przedostatnia kolejka. Mecz z Osławą Zagórz na ich terenie, decydujący o awansie na 99,9%. Wyszliśmy w składzie: P.Łyskanycz, A.Majer, W.Piechnik, P.Paczkowski, T.Sidor, A.Mielnik, M.Nieznański, D.Zarzyczny, M.Łoch, P.Bereżański, D.Kaczmar (46 D.Graboń). Pojedynek od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo emocjonujący. W pierwszej połowie osiągnęliśmy niewielką przewagę, efektem tego był gol "do szatni" w 44 min. i jak się później okazało była to bramka zwycięska, którą strzelił Albert Mielnik. Po ładnej akcji całego zespołu Tomek Sikor wrzucił piłkę na pole karne do wychodzącego Mielnika. Ten uderzył mocno z 12 metrów, nie dając szans Chaberskiemu. Druga połowa była bardzo zacięta. Walczyliśmy do ostatniej sekundy meczu, ale nie daliśmy sobie odebrać zwycięstwa.
Po meczu była radość i szampan w szatni. Później musieliśmy wziąć się do pracy, aby utrzymać się i dalej walczyć o kolejne sukcesy. A jak będzie to czas pokaże, miejmy nadzieję, że będziemy mogli zapisać już wkrótce kolejną, chlubną kartę w historii naszego klubu.
 

valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2017 valid-css