Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród
                                          Strona Główna    Historia Klubu    Klasa okręgowa    Archiwum   Forum
.: Aktalności :.
315. Zielone światło jest.... :: 2016-01-21 21:01 :: posted by Paweł Ł.

Po dzisiejszym spotkaniu można powiedzieć, że jeśli chodzi o finanse to Wójt i Rada dają nam zielone światło, ale czy "pojedziemy"? I ta metafora jest tu nie bez kozery, ponieważ może się okazać, że jest za co, ale nie ma z kim przystąpić do rozgrywek. Dziś ze strony władz gminy padły jasne deklaracje, że środki finansowe, należy zaznaczyć tu, że niezbędne do tego aby Klub mógł w minimalnym stopniu, ale funkcjonować, znajdą się. Wójt Gminy jasno zadeklarował, że mamy zielone światło. I nikt w rozmowach na temat finansowania Klubu nie miał innego zdania, jak to że należy pomóc.
Inny problem to taki, czy będzie na tylu chętnych zawodników aby można było przystąpić do rozgrywek. Ponieważ okazało się, że nie jest to takie oczywiste. Tak czy inaczej piłka jest teraz po stronie zawodników, którzy w najbliższych dniach mają się określić czy będzie ich na tylu aby podjąć rozgrywki.

Komentarze
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz.

Dodaj komentarz
Imię
Email (opcjonalnie)
:: Komentarz ::

BoldItalicUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptShadow TextGlow TextFont colorFont FamilyFont SizeFont AlignmentTeletypeHorizontal LineMarqueeQuoteFlash ImageImageE-mail linkhyperlinkList
Pozostało znaków
CAPTCHA
Kod z obrazka (przepisz kod z powyższego obrazka do formularza)
Hasło (tylko admin)
 

Copyright Š pjanek 2004-2018