Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Leśnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród
Tu jesteś: »Strona Główna«
Witaj Gościu      
                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Logowanie :.
  Login

  hasło

Zapamiętaj mnie


Rejestracja
Zapomniałem hasło
.: Aktualności :.
318. treningi nada la hali.
2016-03-07 11:03
Ze względu na warunki atmosferyczne jutr tj. 08.03.2016 i we czwartek 10.03.2016 trening juniorów odbędzie się na hali sportowej. Wyjazd godzina 16:30.
Autor: Paweł Ł.

317. Treningi dla juniorów.
2016-02-11 13:02
Od najbliższego wtorku tj. 16.02.2016 zaczynamy treningi dla juniorów. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek na hali sportowej w Średniej Wsi, przynajmniej do końca marca. Wyjazd na halę o godzinie 15:30 z pod GOK-u. Później zaczniemy przygotowania do sezonu, który rusza 16 kwietnia treningami na Orliku i stadionie.
Autor: Paweł Ł.

316. No i nie jedziemy!
2016-01-29 20:01
W tym tygodniu zapadała decyzja o tym, że w rundzie wiosennej Klub "Leśnik" Baligród nie zgłasza drużyny seniorów do rozgrywek. Po konsultacji z zawodnikami okazało się, że nie będzie odpowiedniej ilości zawodników, aby przystąpić do rozgrywek. W związku z tym prezes Klubu wystosował pismo do OZPN w Krośnie o wycofaniu drużyny z rundy wiosennej sezonu 2015/16. Na chwilę obecna szukamy trenera dla juniorów, którzy podejmą rozgrywki z początkiem rundy wiosennej.
Jet to smutna informacja dla nas, sympatyków piłki nożnej i tych, którzy byli i są częścią historii naszego Klubu. Moim zdaniem to trochę za łatwo zawodnicy podjęli decyzję o rezygnacji z rozgrywek. Ale mówi się trudno, są inne czasy i inne priorytety, trudno mieć o to pretensje do kogokolwiek.
Autor: Paweł Ł.

315. Zielone światło jest....
2016-01-21 21:01
Po dzisiejszym spotkaniu można powiedzieć, że jeśli chodzi o finanse to Wójt i Rada dają nam zielone światło, ale czy "pojedziemy"? I ta metafora jest tu nie bez kozery, ponieważ może się okazać, że jest za co, ale nie ma z kim przystąpić do rozgrywek. Dziś ze strony władz gminy padły jasne deklaracje, że środki finansowe, należy zaznaczyć tu, że niezbędne do tego aby Klub mógł w minimalnym stopniu, ale funkcjonować, znajdą się. Wójt Gminy jasno zadeklarował, że mamy zielone światło. I nikt w rozmowach na temat finansowania Klubu nie miał innego zdania, jak to że należy pomóc.
Inny problem to taki, czy będzie na tylu chętnych zawodników aby można było przystąpić do rozgrywek. Ponieważ okazało się, że nie jest to takie oczywiste. Tak czy inaczej piłka jest teraz po stronie zawodników, którzy w najbliższych dniach mają się określić czy będzie ich na tylu aby podjąć rozgrywki.
Autor: Paweł Ł.

314. Co dalej.....?
2016-01-14 17:01
Wszystkich zainteresowanych przyszłością Klubu sportowego „Leśnik” Baligród, działaczy, zawodników, kibiców, sponsorów i sympatyków piłki nożnej w Baligrodzie – zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 21.01.2016 o godz. 18:00 w sali GOK w Baligrodzie. W obecności Wójta Gminy Pana Roberta Stępnia i radnych mogą zapaść kluczowe decyzje dotyczące najbliższych rozgrywek i w ogóle przyszłości naszego Klubu. Prosimy o liczne przybycie i udział w zebraniu. Każdy kto utożsamia się z naszym Klubem w ten czy inny sposób, powinien pojawić się na tym spotkaniu i wyrazić nawet samą obecnością, że nie są mu obojętne losy Klubu. Liczymy na duże zainteresowanie – zapraszamy!
Autor: Paweł Ł.


 


valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css