Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Oferta :.
.: reklamowa .:
.: Hotelik klubowy :.
mapka     Klub nasz prowadzi mały hotelik w budynku klubowym. Dysponujemy 3 pokojami 4-o osobowymi, a poza sezonem piłkarskim do dyspozycji jest 5 pokoi w tym dwa ogrzewane. Liczbę miejsc noclegowych można zwiększyć do 6-o osobowych. Do dyspozycji są prysznice i toalety. Wyżywienie we własnym zakresie. Miejsce na ognisko, grill.
   Świetna lokalizacja hoteliku może stanowić doskonałą bazę wypadową w Bieszczady. Okolica ta jest idealna dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę. Bliskość szlaków turystycznych i rowerowych. Piękno krajobrazu przedstawiają zdjęcia poniżej. Zarówno zimą jak i latem mamy wspaniałe warunki na wypoczynek.
Istnieje możliwość rezerwacji miejsc. Kontakt i wszelkie pytania prosimy kierować pod adres kslesnik@poczta.onet.pl
Wyciąg narciarski Zachód Góry Baligrodu
Źródło: UG Baligród
Sondy

Oferta okolicy
   Trzy kilometry od naszego hoteliku, znajduje się Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Bystre, gdzie można skorzystać z szerokiej oferty turystycznej. Oto kilka propozycji:
:: Basen - Wymiary basenu to 25m/12m. Woda jest ozonowana, dzięki czemu nie podrażnia oczu ani skóry. Z basenu jest bezpośrednie wyjście na taras, gdzie można zaczerpnąć nieco słońca w pogodny dzień. Taras połączony jest z kawiarnią. Wieczorem woda w basenie jest podświetlana, co stwarza niesamowity, romantyczny nastrój.

:: Wyciąg narciarski - Zimowe szaleństwo! 1000-metrowy stok, to niewątpliwy atut. Sztuczne naśnieżanie przyjdzie z pomocą jeśli nie dopisze pogoda. Mamy dwie trasy. Jedną - wyczynową dla zaawansowanych, przy różnicy wzniesień - 200 m., która posiada licencję i homologację FIS, drugą - dla początkujących o długości 400m.

:: Boisko - Obok budynku sportowego znajduje się boisko piłkarskie ze sportową murawą, wymiarami dorównującymi boiskom ligowym. Dookoła poprowadzona jest bieżnia. Obok niego jest również boisko do siatkówki, z zamontowanymi koszami dla miłośników tej dyscypliny sportu.
Basen orw Bystre Wyciąg narciarski Boisko
Sondy
Zabytki Baligrodu
Czołg-pomnik na pamiątkę wydarzeń 1945-47 r. na skwerze w miejscu nieistniejącego ratusza, pośrodku rynku porośnięty starymi drzewami. Cerkiew parafialna p.w. św. Onufrego z 1829 r., stoi w narożniku rynku.
Tablica pamiątkowa (w sąsiedztwie cerkwi) ufundowana w 1984 r., w 40-sta rocznicę zbiorowego mordu dokonanego na mieszkańcach Baligrodu przez UPA.
Cmentarz żydowski, najciekawszy i zarazem najbardziej zaniedbany zabytek Baligrodu, położony ok. 200 m od narożnika rynku, na zarośniętym krzakami zboczu. Zachowało się tam ok. 50 macew, z których najstarsza pochodzi z 1716 r.
Kościół parafialny p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP (przy szosie wylotowej w kierunku Leska), zbudowany w 1877 r. z fundacji Teresy ze Stadnickich Weissenwolfowej i ks. Daniela Sulikowskiego. Po wybudowaniu w sąsiedztwie nowego kościoła - grozi mu rozbiórka.
Cmentarz wojskowy żołnierzy polskich i sowieckich poległych w latach 1944-47 w walkach z Niemcami i UPA.
Obelisk ku czci żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza, poległych w walkach z UPA. Położony za mostem na trasie Baligród - Cisna.
 

valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css