Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna KS Leśnik Baligród
forum KS Leśnik Baligród

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   EkipaEkipa   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DOPING
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harry
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Pią 30 Wrz, 2005 12:05 pm    Temat postu: Doping Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety nie będzie w Lesku, ale proponuje żeby do dopingu zebrali się juniorzy i trampkarze. Tak jak jadą na swoje mecze niech pojadą do Leska dopingować. Jak się wszystko rozkręci dołączą się inni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Pią 30 Wrz, 2005 17:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde nie popatrzyłem dobrze do terminarza i zapomniałem że z Sanovią gramy w Lesku oj jojoj a ja tu już ludzi pozbierałem he he he Wink no ale może uda się pojechać, ja będe na 100% no ale zaraz po meczyku Rzeszów Sad ale postaram się być za tydzień.
Powrót do góry
Zizou
zawodnicy

PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 09:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na razie słyszę na meczu doping juniorki, nie wiem może mam słaby słuch i nie zauważam innych osób, ważne ze są kibice i oby dalej tak kibicowali
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 21:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i się poplątało Sad kurde już nie będę na meczach bo mam prace w rzeszowie, ale będę z wami duchem he he he Pozdrawiam i trzymam kciuki w niedziele
Powrót do góry
Harry
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 17:17 pm    Temat postu: Dzisiaj nam pokazali Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj kibice Dukli (poza kilkoma) pokazali nam jak wygląda zorganizowany doping. Chociarz byli oczywiście za swoją drużyną, atmosfera na stadionie była super i udzieliła się kibicom z Baligrodu. Właśnie tak to ma wyglądać, może my też wkońcu coś zorganizujemy Question
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 16:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO prosze PANOWIE GRATULACJE A CO DO DOPINGU kurde chlopaki zmobilizujcie sie w koncu POZDRAWIAM i oby tak dalej a tak apropo wy chcecie wejsc do IV LIGI hehehe fajnie by bylo ale tam juz by bylo bardzo ciezko Very Happy Przydalby sie jakis sponsor Twisted Evil
Powrót do góry
Harry
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 16:32 pm    Temat postu: Doping na Ustrzyki Odpowiedz z cytatem

Wypadało by zorganizować coś na mecz z Ustrzykami, bo pewnie zbyt dużo ludzi do Beska na mecz nie pojedzie Sad . A z Ustrzykami bedzie bardzo ważny mecz, musimy wygrać Cool
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 16:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedziemy Tomek trzymac kciuki i damy rade tzn nasza Kofana Druzyna da rade he he he to bedzie bardzo emocjonujacy mecz Były trener KONTRA nowy trener Very Happy
Powrót do góry
Zizou
zawodnicy

PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 17:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibice Dukli jak na V lige zrobili niezła furore, niespodziewalem sie ze taka atmosfere moga zgotowac kibice tzn w tej lidze, doping był przedni i mam nadzieje ze kibice Baligrodu wezma sie do roboty i chociaz w czesci zaprezentuja to co dukilscy, nieukrywam ze nasi sie staraj i czesto ich słycha lecz to sa poszczegolne osoby, oby sie to rozwijało i na mecz z Ustrzykami pojada dopingowac nas, bedzie to bardzo ciekawy mecz:)
Powrót do góry
Harry
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 18:01 pm    Temat postu: Jasne że damy Odpowiedz z cytatem

A były Trener pon tym meczu, to chyba będzie chciał wróci w następnym sezonie może już do IV ligi Very Happy A co do sponsora jak tak dalej pójdzie to napewno kogoś znajdziemy Twisted Evil
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sponsor sam na pewno się nie znajdzie. PNOWIE dzisiaj będzie się działo Very Happy POLSKA
Powrót do góry
Zizou
zawodnicy

PostWysłany: Pią 14 Paź, 2005 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trener? a dlaczego ma być zmiana jak są wyniki? nie rozumiem. A co do sponsora to z całą pewnością by się jakiś przydał, wtedy to by można było walczyć na całego i o wszystko Smile

Przypominam tytuł tego tematu to DOPING
Admin
Powrót do góry
GOŚĆ
Gość

PostWysłany: Pon 17 Paź, 2005 08:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRZED MECZEM Z USTRZYKAMI WYPADAŁOBY ZORGANIZOWAĆ JAKĄŚ ZBIÓRKĘ MOŻE W PARKU ALE NIECH TAM NIE POJAWIAJĄ SIĘ DZIECI B BĘDZIE GŁUPIO JAK PRZECZKOLE PRZYJDZIE NA STADION
Powrót do góry
Zizou
zawodnicy

PostWysłany: Pon 17 Paź, 2005 17:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry pomysł, zbiorka, i przyjscie na stdion ekipa tak jak to zrobili kibice z Dukli, ale pasowałoby [przekazac innym ze jest zbiorka np poprzez wydrukowanie i porozwieszanie ze zbiorka o tej i w tym miejscu na baligordzie! mecz z Ustrzykami bedzie bardzo waznym, noi trener były prawdopodobnie bedzie grał w przeciwnej druzynie, respekt. mogłbym pomuc ale na zbiorce pewnie niebede mogl byc,
Powrót do góry
gość
Gość

PostWysłany: Wto 18 Paź, 2005 06:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbiurka to świetny pomysł ale zgadzam się z Zizou koniecznie trzeba rozwiesić jakieś plakaty aby jak najwięcej ludzi wiedziało że coś takiego jest organizowane
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: