Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna KS Leśnik Baligród
forum KS Leśnik Baligród

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   EkipaEkipa   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DOPING
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Nie 25 Wrz, 2005 22:25 pm    Temat postu: DOPING Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko było to ruszone pare postow wcześniej jestem pełnoletni i chciałbym aby na stadionie w końcu można by usłyszeć ten na prawde bardzo ważny doping na meczu w sumie nie będzie mnie na kilku meczach ale postaram się być na wiekszości i jestem w stanie zmobilizować kibiców i stanąć na wysokości zadania i poprowadzić naszych kibiców do dopingu tylko zastanawiam się czy byli by tacy chętni dzisiaj byłem jak zwykle na meczu krzyknalem LEŚNIK i reszta poszla za mną mam nadzieje że było to słychać na boisku i zawodnicy czuli tego przysłowiowego 12 zawodnika na boisku czekam na wasze opinie zarówno zawodników jak sie czuli czy pomogło coś były jakieś lepsze skrzydła jak i równbież kibiców czy by chcieli wspierac naszą kochaną drużynę pozdro Pawł wysyłam to zdjęcie jak pięknie obronileś ten strzał Kazia ale i tak on jest słaby prawda tyle mial szans i nic szkoda że nasz Trener nie miał takowej szansy oprócz tego jednego strzału ale Jestem bardzo zadowolony niech oni sobie wejdą tzn ta Cisna do tej IV ligi i wszyscy będziemy się smiać jak szybko spadną he he h Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pjanek
Admin
Admin

PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 14:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to doping był super. Dzięki za wsparcie w imieniu drużyny. Naprawdę aż chce sie grać widząc tylu kibiców z Baligrodu, fakt że tylko nieliczni dopingowali, ale to dla nich szczególne słowa uznania.
Myślę że jeste ś odpowiednią osobą aby skrzyknąć wokół siebie ludzi. Zaproponowałem Twoją osobę jako głownego koordynatora tych działań.
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LigaMistrzów
Liga II
Liga II

PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 16:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nareszcie ktoś zaczyna na poważnie działać!! Very Happy. Ja myśle że jak ktoś zacznie to później pójdzie, ale musi być konkretna(duża) liczba osób żeby na dzień dobry w oczach innych na oszołomów nie wyszli. Ja jednak wierze że się uda i bedzie git Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 21:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego fajnie by było żeby chętni dali znać bo co z tego że ja chcę, zauważyłem że w środe Mateusz zorganizował jakieś spotkanie kibiców hmmm w sumie wątpie żeby to wypalilo, ale trzymam kciuki. Z mojej strony postaram się pogadać z Chłopakami i może coś będzie się działo na meczach po prostu nie trzeba się wstydzić i tyle czas pokaże do następnego meczu a tak poza marginesem PANOWIE trzymajmy kciuki za Sanovie może uda im sie kopnąć Cisne Wink ale by sie narobiło he he he
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto 27 Wrz, 2005 14:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze zbiórki raczej nic nie będzie bo nie ma chętnych Sad może jakaś akcja plakat??
Powrót do góry
nn
Gość

PostWysłany: Sro 28 Wrz, 2005 09:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plakat ok ale może pytacie niewłaściwych ludzi
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Sro 28 Wrz, 2005 18:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie i Panie właśnie wróciłem z meczyku w Lesku Cisna jest słabiutka jak nic na początku chcieli robić jak u siebie czyli przewracali się jak tylko mogli, ale sędzia widać że zna Cisne no i na pewno nie zaproponowali mu pstrągów w Cisnej he he he bo nawet nie reagował na ich śmieszne przewracanie się ale i tak najśmieszniejsze było że w 80 minucie domagali sie karnego no to już przesada oni sie chyba zapomnieli że grają na wyjezdzie he he he a więc zakończyło sie 0 - 0 a Lesko mialo bardzo wiele sytuacji no ale zabrakło dokładności. W niedziele gramy z Leskiem powiem wam że ta drużyna jakoś sie zmobilizowała i widac że w końcu zaczeli grać, także będzie na prawde bardzo ciężko tym bardziej ze nie zagra 2 Krzyśków jest to wielkie osłabienie ale mam nadzieje że damy rade trzymam kciuki do Niedzieli.
Powrót do góry
LigaMistrzów
Liga II
Liga II

PostWysłany: Sro 28 Wrz, 2005 18:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie że bedzie dobrze. Musi być Very Happy. No szkoda że Krzyśki grać nie będą no ale musimy powalczyć Very Happy
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Sro 28 Wrz, 2005 20:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie zastanawiam kto zastąpki Krzyśków pewnie młody medyk ale 2 osoba hmmm no jestem bardzo ciekaw komu da szanse Trener Laughing
Powrót do góry
NORTON
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 07:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na Sanovie będzie organizowany jakiś doping, z leska jak zwykle nikogo nie będzie, ale to bez znaczenia
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 14:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja czekam na chętnych i możemy dzialać wystarczy przynajmniej 15 chłopa i już możemy pokrzyczec he he ale jeżeli orliki to mają być to razy 3 bo troche będzie głupio jak wyjdziemy z malutkimi 15 orlikami musi być nas troche żebyśmy nie wyszli na głupków jak to powiedział wcześniej Liga Mistrzow bodajże więc czekam na propozycje popytajcie się kolegów czy są chętni i w niedziele DOPING
Powrót do góry
pjanek
Admin
Admin

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 15:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie organizujcie coś bo naprawdę będzie ciężko z Sanovią, że tylko wspomnę statystyki, nie wygraliśmy jeszcze z nimi...
może jakiś 12 zawodnik pomoże
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 18:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł no ja sam coś zrobie jutro popytam i zachęce chlopaków, ale na mnie i moją mame i tate możesz możecie liczyc hehehe Pozdrawiam
Powrót do góry
kszykszy
Gość

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Shrek22: Skąd wiesz że LigaMistrzów to ON?? A co do dopingu ja coś czuje że niedługo u nas będzie młyn jak na Legii Very Happy pzdr
Powrót do góry
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 22:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Liga Mistrzów czyje się obrażona lub obrażony bo dalej nie wiem jakiej płci jest to przepraszam jeżeli napisze że jest Kobietą to będę się odzywał jak Do Kobiety jeżeli będzie bez odpisu to znaczy że facet he he he ale tekst he he he zarazem Pozdrawiam wszystkich Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: