Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna KS Leśnik Baligród
forum KS Leśnik Baligród

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   EkipaEkipa   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zazalenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hahah
Gość

PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 15:15 pm    Temat postu: zazalenie Odpowiedz z cytatem

kto to powiedzial że nie można kibicować poniże 16 roku życia. Ja będę śpiewał dla Leśnika. Zrobie taką pake i zbiore ekipe że wam gardla opadną i prosze więcej nie pisac że nie można kibicować ponizej 16 roku życia bo i tak was nie będziemy sluchać.
Powrót do góry
MSIEWinXP1024x768
german
Gość

PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 15:27 pm    Temat postu: zezolenie Odpowiedz z cytatem

Ad wcześniej. Gości masz całkowita racje i dokładnie zgadzam się z tobą ale niechce mi się wierzyć że zrobił byś "pake" poza tym nigdy niewidziałem żeby ktoś śpiewał na meczu jak zaczniesz ja się dołącze ok Laughing
Powrót do góry
MSIEWinXP800x600
hahah
Gość

PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 16:56 pm    Temat postu: dzieki Odpowiedz z cytatem

dlaczego mi nie wierzysz ze zbiore ekipe.ja mam juz paru chlopakow którzy chca spiewac.jezeli chcesz sie dołaczyc to powiedz skad jestes i jak sie nazywasz
Powrót do góry
MSIEWinXP1024x768
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: