Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna KS Leśnik Baligród
forum KS Leśnik Baligród

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   EkipaEkipa   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szaliki tuż tuż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pjanek
Admin
Admin

PostWysłany: Nie 11 Lut, 2007 17:13 pm    Temat postu: Szaliki tuż tuż Odpowiedz z cytatem

chciałbym na razie tak nieoficjalnie poinformować, że w nadchodzącym tygodniu mają być dostępne szaliki naszego klubu.
Tak w końcu doczekamy się pierwszych szalików.
Szaliki będzie można nabyć w klubie. Dodam tylko, że dla naszych zarejestrowanych użytkowników również będzie do rozdania kilka szalików. Jeszcze nie wiem, w jakiej formie to będzie (może jakiś mały quiz), ale będzie.
Zachęcam do odwiedzania naszej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG FirefoxWinXP1152x864
Zizou
zawodnicy

PostWysłany: Sro 14 Lut, 2007 14:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w koncu sie udało, nawet taka Osaława Zagórz, skad pochodzi moj kolega z klasy, ma szaliki, nawet koszulki sobie zamoiwli, takie zwykłe z nadrukiem ale maja, to tyeraz my w koncu bedziemy mieli. pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG OperaWinXP1024x768
graba
Klasa B
Klasa B

PostWysłany: Pon 19 Lut, 2007 15:25 pm    Temat postu: szale Odpowiedz z cytatem

I jak tam te szaliki, jakoś cicho Wink
pjanek
Admin
Admin

PostWysłany: Sro 21 Lut, 2007 20:13 pm    Temat postu: szalik Odpowiedz z cytatem

jak piszę że tuż tuż do znaczy niedługo, wszystko w swoim czasie. I nic nie ucichło po prostu wszystko idzie zgodnie z planem.
Poniżej przedstawiam projekt szalika który we wtorek 20.02.2007 został zlecony do produkcj. Więc to już jest kwestia kilku dni, przynajmniej mam taką nadzieję.

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG FirefoxWinXP1152x864
LigaMistrzów
Liga II
Liga II

PostWysłany: Pią 23 Lut, 2007 17:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Dobrze, że szaliki pojawią się w tym roku.W końcu to 55-lecie istnienia LEŚNIKA! Może by zorganizować jakąś impreze np.na wakacjach z tej okazji?Fajnie by było...
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSIE5-Win98800x600
Krajek
Liga I
Liga I

PostWysłany: Sob 24 Lut, 2007 19:24 pm    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Witam! sorka, że troche się nie udzielałem ale były problemy z necikiem. Naszczescie już wszystko sprawnie dziala więc jestem on-line Very Happy
Co do szali to chciałbym je zobaczyć a impra na 55 lecie klubu jak zwykle byłaby mile widziana Very Happy Very Happy pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSIEWinXP1024x768
pjanek
Admin
Admin

PostWysłany: Sob 17 Mar, 2007 21:41 pm    Temat postu: Szal Odpowiedz z cytatem

no to co Panowie, szliki są, teraz do klubu, bo każdy prawdziwy kibic musi mieć ten gadżet Smile
A tak swoją drogą to jak Wam się podobają??
Powrót do góry
Krajek
Liga I
Liga I

PostWysłany: Pią 23 Mar, 2007 11:36 am    Temat postu: szal Odpowiedz z cytatem

mi sie podobaja!mam nadzieje ze wygram je w quizie bo moja wiedza o klubie jest na poziomie 100% Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSIEWinXP1024x768
Shrek22
Liga IV
Liga IV

PostWysłany: Nie 01 Kwi, 2007 21:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze a już myślałem że dostanę szaliczek :/ no trudno Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG FirefoxWinXP1600x1200
badyl
Klasa C
Klasa C

PostWysłany: Sob 23 Cze, 2007 14:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba powiedziec ze szaliczek wam sie udal mi sie podoba Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Leśnik Baligród Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: