Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Archiwum :.

| Terminarz jesień | | Terminarz wiosna | | Tabela |


Wyniki rozgrywek trampkarzy na sezon 2005/06 Klasa A 1 grupa krosno - jesień
Kol.DataPomiędzyWynik
12005-08-20 14:00Leśnik Baligród - LKS Bukowsko1:7 (0:6)
12005-08-20 14:00Szarotka Uherce - LKS Rzepedź0:3 (0:3)
12005-08-20 14:00Jawornik Czarna - Osława Zagórz6:5 (3:3)
12005-08-20 14:00LKS Izdebki - Lotniarz Bezmiechowa11:3 (5:0)
12005-08-20 14:00Grodzisko Trepcza - Gimbal Tarnawa1:6 (0:1)
1pauza - Galicja Cisna

22005-08-27 14:00LKS Bukowsko - Szarotka Uherce8:2 (2:0)
22005-08-27 14:00Galicja Cisna - Leśnik Baligród1:10 (1:5)
22005-08-27 14:00LKS Rzepedź - Jawornik Czarna1:2 (0:2)
22005-08-27 14:00Osława Zagórz - LKS Izdebki1:4 (0:3)
22005-08-27 14:00Lotniarz Bezmiechowa - Grodzisko Trepcza1:4 (0:2)
2Gimbal Tarnawa - pauza

32005-09-03 14:00Jawornik Czarna - LKS Bukowsko4:3 (1:1)
32005-09-03 14:00Leśnik Baligród - Szarotka Uherce1:0 (0:0)
32005-09-03 14:00Galicja Cisna - Gimbal Tarnawa0:16 (0:5)
32005-09-03 14:00LKS Izdebki - LKS Rzepedź2:1 (0:1)
32005-09-03 14:00Grodzisko Trepcza - Osława Zagórz6:2 (2:1)
3pauza - Lotniarz Bezmiechowa

42005-09-10 14:00LKS Bukowsko - LKS Izdebki5:2 (2:2)
42005-09-10 14:00Szarotka Uherce - Jawornik Czarna4:1 (1:0)
42005-09-10 14:00Gimbal Tarnawa - Leśnik Baligród6:3 (3:2)
42005-09-10 14:00Lotniarz Bezmiechowa - Galicja Cisna4:1 (2:0)
42005-09-10 14:00LKS Rzepedź - Grodzisko Trepcza2:1 (1:1)
4Osława Zagórz - pauza

52005-09-17 13:00Grodzisko Trepcza - LKS Bukowsko2:4 (2:4)
52005-09-17 13:00LKS Izdebki - Szarotka Uherce4:1 (1:0)
52005-09-17 13:00Leśnik Baligród - Jawornik Czarna0:4 (0:1)
52005-09-17 13:00Gimbal Tarnawa - Lotniarz Bezmiechowa10:1 (4:0)
52005-09-17 13:00Galicja Cisna - Osława Zagórz0:3 (0:3)
5pauza - LKS Rzepedź

6LKS Bukowsko - pauza
62005-09-24 13:00Szarotka Uherce - Grodzisko Trepcza2:2 (1:1)
62005-09-24 13:00Jawornik Czarna - LKS Izdebki5:4 (0:3)
62005-09-24 13:00Osława Zagórz - Gimbal Tarnawa0:4 (0:3)
62005-09-24 13:00LKS Rzepedź - Galicja Cisna6:3 (3:2)
62005-09-24 13:00Lotniarz Bezmiechowa - Leśnik Baligród0:4 (0:1)

72005-10-01 13:00Galicja Cisna - LKS Bukowsko0:17 (0:9)
7pauza - Szarotka Uherce
72005-10-01 13:00Grodzisko Trepcza - Jawornik Czarna6:2 (2:2)
72005-10-01 13:00Gimbal Tarnawa - LKS Rzepedź5:4 (3:1)
72005-10-01 13:00Lotniarz Bezmiechowa - Osława Zagórz6:1 (6:1)
72005-10-01 13:00Leśnik Baligród - LKS Izdebki3:2 (2:2)

82005-10-08 13:00LKS Bukowsko - Gimbal Tarnawa4:2 (1:2)
82005-10-08 13:00Szarotka Uherce - Galicja Cisna19:0 (9:0)
8Jawornik Czarna - pauza
82005-10-08 13:00LKS Izdebki - Grodzisko Trepcza3:2 (1:1)
82005-10-08 13:00Osława Zagórz - Leśnik Baligród1:1 (0:0)
82005-10-08 13:00LKS Rzepedź - Lotniarz Bezmiechowa5:1 (2:1)

92005-10-15 11:00Lotniarz Bezmiechowa - LKS Bukowsko0:3 (0:3)
92005-10-15 11:00Gimbal Tarnawa - Szarotka Uherce1:2 (0:0)
92005-10-15 11:00Galicja Cisna - Jawornik Czarna1:10 (0:5)
9pauza - LKS Izdebki
92005-10-15 11:00Leśnik Baligród - Grodzisko Trepcza1:3 (0:1)
92005-10-15 11:00Osława Zagórz - LKS Rzepedź2:7 (2:2)

102005-10-22 11:00LKS Bukowsko - Osława Zagórz5:4 (4:0)
102005-10-22 11:00Szarotka Uherce - Lotniarz Bezmiechowa3:1 (1:1)
102005-10-22 11:00Jawornik Czarna - Gimbal Tarnawa2:8 (0:3)
102005-10-22 11:00LKS Izdebki - Galicja Cisna11:0 (4:0)
10Grodzisko Trepcza - pauza
102005-10-22 11:00Leśnik Baligród - LKS Rzepedź0:3 (0:3)

112005-10-29 11:00LKS Rzepedź - LKS Bukowsko2:2 (0:1)
112005-10-29 11:00Osława Zagórz - Szarotka Uherce1:3 (0:1)
112005-10-29 11:00Lotniarz Bezmiechowa - Jawornik Czarna3:4 (3:1)
112005-10-29 11:00Gimbal Tarnawa - LKS Izdebki10:4 (4:2)
112005-10-29 11:00Galicja Cisna - Grodzisko Trepcza0:7 (0:5)
11pauza - Leśnik Baligród

 
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css