Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Archiwum :.

| Terminarz jesień | | Terminarz wiosna | | Tabela |


Wyniki rozgrywek juniorów na sezon 2005/06 Klasa A 1 grupa krosno - jesień
Kol.DataPomiędzyWynik
12005-08-20 16:00Leśnik Baligród - LKS Bukowsko5:3 (2:3)
12005-08-20 16:00Szarotka Uherce - LKS Rzepedź1:0 (0:0)
12005-08-20 16:00Jawornik Czarna - Osława Zagórz3:0 (3:0)
12005-08-20 16:00LKS Izdebki - Lotniarz Bezmiechowa3:2 (2:2)
12005-08-20 16:00Grodzisko Trepcza - Gimbal Tarnawa0:2 (0:1)
1pauza - Galicja Cisna

22005-08-27 16:00LKS Bukowsko - Szarotka Uherce3:0 (2:0)
22005-08-27 16:00Galicja Cisna - Leśnik Baligród1:4 (1:0)
22005-08-27 16:00LKS Rzepedź - Jawornik Czarna3:5 (1:2)
22005-08-27 16:00Osława Zagórz - LKS Izdebki1:1 (1:0)
22005-08-27 16:00Lotniarz Bezmiechowa - Grodzisko Trepcza1:6 (0:2)
2Gimbal Tarnawa - pauza

32005-09-03 16:00Jawornik Czarna - LKS Bukowsko3:0 (2:0)
32005-09-03 16:00Leśnik Baligród - Szarotka Uherce2:2 (0:1)
32005-09-03 16:00Galicja Cisna - Gimbal Tarnawa1:5 (1:2)
32005-09-03 16:00LKS Izdebki - LKS Rzepedź5:2 (1:1)
32005-09-03 16:00Grodzisko Trepcza - Osława Zagórz3:1 (0:1)
3pauza - Lotniarz Bezmiechowa

42005-09-10 16:00LKS Bukowsko - LKS Izdebki8:2 (2:1)
42005-09-10 16:00Szarotka Uherce - Jawornik Czarna0:4 (0:3)
42005-09-10 16:00Gimbal Tarnawa - Leśnik Baligród3:0 (3:0)
42005-09-10 16:00Lotniarz Bezmiechowa - Galicja Cisna0:6 (0:4)
42005-09-10 16:00LKS Rzepedź - Grodzisko Trepcza6:2 (2:1)
4Osława Zagórz - pauza

52005-09-17 15:00Grodzisko Trepcza - LKS Bukowsko1:4 (0:1)
52005-09-17 15:00LKS Izdebki - Szarotka Uherce2:1 (0:1)
52005-09-17 15:00Leśnik Baligród - Jawornik Czarna2:1 (0:0)
52005-09-17 15:00Gimbal Tarnawa - Lotniarz Bezmiechowa7:1 (3:0)
52005-09-17 15:00Galicja Cisna - Osława Zagórz2:0 (1:0)
5pauza - LKS Rzepedź

6LKS Bukowsko - pauza
62005-09-24 15:00Szarotka Uherce - Grodzisko Trepcza1:1 (1:1)
62005-09-24 15:00Jawornik Czarna - LKS Izdebki3:0 (3:0)
62005-09-24 15:00Osława Zagórz - Gimbal Tarnawa3:4 (0:1)
62005-09-24 15:00LKS Rzepedź - Galicja Cisna3:1 (2:1)
62005-09-24 15:00Lotniarz Bezmiechowa - Leśnik Baligród0:2 (0:0)

72005-10-01 15:00Galicja Cisna - LKS Bukowsko3:1 (1:1)
7pauza - Szarotka Uherce
72005-10-01 15:00Grodzisko Trepcza - Jawornik Czarna2:5 (1:3)
72005-10-01 15:00Gimbal Tarnawa - LKS Rzepedź0:5 (0:5)
72005-10-01 15:00Lotniarz Bezmiechowa - Osława Zagórz1:3 (1:3)
72005-10-01 15:00Leśnik Baligród - LKS Izdebki1:0 (1:0)

82005-10-08 15:00LKS Bukowsko - Gimbal Tarnawa1:2 (0:0)
82005-10-08 15:00Szarotka Uherce - Galicja Cisna3:0 (0:0)
8Jawornik Czarna - pauza
82005-10-08 15:00LKS Izdebki - Grodzisko Trepcza5:1 (1:0)
82005-10-08 15:00Osława Zagórz - Leśnik Baligród3:2 (2:1)
82005-10-08 15:00LKS Rzepedź - Lotniarz Bezmiechowa3:3 (2:1)

92005-10-15 13:00Lotniarz Bezmiechowa - LKS Bukowsko3:4 (3:4)
92005-10-15 13:00Gimbal Tarnawa - Szarotka Uherce3:4 (1:1)
92005-10-15 13:00Galicja Cisna - Jawornik Czarna0:1 (0:0)
9pauza - LKS Izdebki
92005-10-15 13:00Leśnik Baligród - Grodzisko Trepcza3:2 (1:1)
92005-10-15 13:00Osława Zagórz - LKS Rzepedź3:1 (1:0)

102005-10-22 13:00LKS Bukowsko - Osława Zagórz3:5 (2:2)
102005-10-22 13:00Szarotka Uherce - Lotniarz Bezmiechowa3:0 (3:0)
102005-10-22 13:00Jawornik Czarna - Gimbal Tarnawa6:3 (4:1)
102005-10-22 13:00LKS Izdebki - Galicja Cisna2:3 (1:1)
10Grodzisko Trepcza - pauza
102005-10-22 13:00Leśnik Baligród - LKS Rzepedź5:2 (2:1)

112005-10-29 13:00LKS Rzepedź - LKS Bukowsko3:3 (2:2)
112005-10-29 13:00Osława Zagórz - Szarotka Uherce2:2 (1:0)
112005-10-29 13:00Lotniarz Bezmiechowa - Jawornik Czarna0:16 (0:5)
112005-10-29 13:00Gimbal Tarnawa - LKS Izdebki6:2 (3:0)
112005-10-29 13:00Galicja Cisna - Grodzisko Trepcza1:3 (0:1)
11pauza - Leśnik Baligród

 
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css