Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym

Wyjściowe jedynastki:
LKS Zarszyn: B.Knurek - J.Feć, A.Stępień, S.Kurpiel, Ł.Wacławski - M.Klepacz, M.Niemiec, B.Smolik, P.Kuzian - M.Buczek, Z.Haduch,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaB.Smolik (76' H.Gibczyński) P.Kuzian (45' Ł.Buczek) M.Buczek (88' M.Smolik)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - P.Stefanowski, M.Ostalecki, K.Sidor, W.Chytła - M.Sadowski, A.Osiniak, P.Paczkowski, R.Gembuś - P.Bereżański, D.Graboń,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Sadowski (65' P.Szybowski) P.Bereżański (60' P.Małek)

Sędziowali Maciej Mazur oraz Bartosz Żyłka, Ryszard Denega z Sanoka

Gole 1 R.Gembuś (16), 2 P.Bereżański (38),
1 M.Buczek (11), 2 Ł.Buczek (61), 3 B.Smolik (77),

Żółta kartka

Widzów 150
Bardzo ciekawy mecz i piękne bramki obejrzeli kibice w Zrszynie. Emocji nie brakowało przez 90 minut.
W 7 min po strzale głową D. Grabonia, piłka trafiła w słupek. Trzy minuty później po rajdzie lewą stroną Stępnia, piłkę uderzył głową B. Smolik, ale Łyskanycz pewnie obronił. Gospodarze objęli prowadzenie po pięknym strzale z 17 m M. Buczka w górny róg bramki. Minutę później mogło być 2-0, ale po strzale Kuziana, Łyskanycz odbił piłkę, ale z dobitką spóźnił się B. Smolik. Goście wyrównali po rajdzie Gembusia, który przerzucił piłkę nad Knurkiem.
Bramkarz Zarszyna spisywał się bardzo dobrze w całym meczu i obronił m.in. mocny strzał z 20 m Osiniaka w 21 min. Osiniak w 30-min strzelał z 5 m i Knurek znów obronił. Cztery minuty później po rajdzie Haducha i strzale tego zawodnika, Łyskanycz odbił piłkę, a następnie po dobitce - znów Haducha - odbił ponownie futbolówkę, tym razem na róg. Leśnik objął prowadzenie po za graniu z wolnego D. Grabonia i strzale głową z bliska Bereżańskiego. W 40 min D. Graboń w sytuacji jeden na jeden przegrał z Knurkiem, który odbił piłkę na róg. Bramkarz Zarszyna w 57 min znów okazał się lepszy w sytuacji jeden na jeden tym razem z Bereżańskim. Gospodarze wy równali po pięknym strzale Ł. Buczka pod poprzeczkę. W 70 min ładnie uderzał Osiniak z 17 m, ale Knurek zdołał wybić piłkę na róg. Po centrze z kornera gości znów bram karz Zarszyna wyszedł obronna ręką, odbijając piłkę uderzaną z 3 m. Zwycięskiego gola miejscowi zdobyli po strzale z 17 m lewą nogą B. Smolika. Piłka trafiła w słupek i wpadła do siatki. W 90 min Leśnik mógł wyrównać, ale po strzale Małka piłka od biła się od poprzeczki.
Zarząd LKS Zarszyn i koledzy z drużyny składają najlepsze życzenia Łukaszowi Buczkowi z okazji 21 urodzin.