Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-Krośnianka Krosno 1:4 (1:2)

relacja  Leśnik Baligród - Krośnianka Krosno
    26 kolejka 2007-06-03
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, M.Ostalecki, K.Graboń, W.Chytła - T.Sidor, P.Paczkowski, R.Gembuś, A.Sawiński - D.Graboń, P.Małek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaW.Chytła (55' J.Krajewski) T.Sidor (85' P.Bereżański) A.Sawiński (55' M.Sadowski) P.Małek (55' A.Osiniak)

Krośnianka Krosno: A.Uchman - M.Gąsiorek, Ł.Śliwiński, M.Włodarski, A.Bożek - T.Ziobro, D.Ruszała, P.Ruszała, L.Czaja - I.Zarzyka, J.Płoucha,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Śliwiński (67' P.Ginalski) T.Ziobro (81' K.Gębarowski) P.Ruszała (75' K.Płonka) L.Czaja (87' .Pakiet)

Sędziowali Bartosz Żyłka oraz Ryszard Denega, Bogusław Burczyk z Sanoka

Gole 1 P.Paczkowski (1),
1 I.Zarzyka (10), 2 I.Zarzyka (40), 3 T.Ziobro (60), 4 P.Ginalski (77),

Żółta kartka K.Graboń, W.Chytła, - M.Włodarski,
Czerwona kartka - J.Płoucha(28),
Widzów 200
Liderująca Krośnianka nadal bez porażki w tym sezonie. Drużyna Andrzeja Białego przegrywała od 1 minuty, przez po nad 60 minut grała w dziesięciu po niesportowym zachowaniu Płouchy. Krośnianie nie wykorzystali również rzutu karnego - strzał Ziobry z 11 m obronił Łyskanycz. Mimo to wygrali bardzo pewnie.
Mecz rozpoczął się bardzo pomyślnie dla Leśnika. Po podaniu Ostaleckiego, Paczkowski z półobrotu z 16 m płaskim strzałem zaskoczył Uchmana. Goście wyrównali po błędzie w środku boiska i wyjściu na czystą pozycję Zarzyki, który nie dał szans na obronę Łyskanyczowi. Bramkarz Leśnika wygrał wkrótce pojedynki z snajperem numer jeden V ligi broniąc strzały Zarzyki w 17 i 26 min.
Od 28mIn Krośnianka grała w dziesięciu bo faulowany przez Ostaleckiego Płoucha, wziął piłkę i uderzył nią w twarz zawodnika Leśnika, za co zobaczył czerwoną kartkę. Gospodarze ruszyli do ataku i w 30 min po strzale Paczkowskiego z 28 m obronił Uchman, który dwie minuty później odbił piłkę po uderzeniu T. Sidora z 14 m (ostry kąt) na róg. W kontrataku gości Zarzyka w 34 mln trafił w słupek. Przyjezdni objęli prowadzenie po strzale Zarzyki, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem, trafił w poprzeczkę i piłka wpadła do siatki. Gola kibice skwitowali gwizdami niezadowolenia, bo Krośnianka nie zachowała się fair play. Na boisku leżał kontuzjowany Sawiński i w takich sytuacjach najczęściej piłkarze przerywają grę wykopując piłkę poza boisko. Leśnik stanął, a goście grali i zdobyli gola. Jeszcze przed przerwą Uchman odbił piłkę na róg po bardzo mocnym strzale z 12 m T. Sidora w tzw. krótki róg bramki.
W 49 min po sfaulowaniu Czaji przez Stefanowskiego, sędzia podyktował rzut karny, ale „jedenastkę” Ziobry obronił Łyskanycza. Ten zawodnik gości wkrótce się zrehabilitował i wykorzystując błędy obrońców Leśnika zdobył gola strzałem z 8 m.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css