Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-Ostoja Kołaczyce 6:1 (2:0)

relacja  Leśnik Baligród - Ostoja Kołaczyce
    25 kolejka 2007-05-27
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, M.Ostalecki, W.Chytła, R.Gembuś - T.Sidor, P.Paczkowski, A.Sawiński, J.Krajewski - D.Graboń, P.Małek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaA.Sawiński (45' M.Pankiewicz) J.Krajewski (60' M.Sadowski) P.Małek (56' P.Bereżański)

Ostoja Kołaczyce: T.Gustek - S.Wójcik, P.Malikowski, M.Kaleta, A.Gałuszka - K.Merkwa, R.Grzesiak, P.Madejczyk, M.Szczurek - M.Nowosielski, D.Kowalski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Gustek (50' G.Gancarski) S.Wójcik (45' P.Fundakowski) K.Merkwa (50' J.Kopeć) R.Grzesiak (70' J.Makara)

Sędziowali Bogusław Cysarz oraz Mirosław Guzik, Edward Szczurek z Dukli

Gole 1 P.Paczkowski (30), 2 P.Małek (36), 3 P.Stefanowski (49), 4 P.Małek (55), 5 M.Sadowski (75), 6 P.Paczkowski (87),
1 M.Szczurek (65),

Żółta kartka -
-
Widzów 100
Nie sprawili prezentu ślubnego swojemu koledze Andrzejowi Czubie koledzy z Ostoi. W I połowie Leśnik miał zdecydowaną przewagę. Goście nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji pod bramką Łyskanycza. Od wyższej porażki uratował Ostoję bardzo dobrze spisujący się w bramce Tomasz Gustek, który obronił kilka groźnych strzałów. Obie drużyny wystąpiły osłabione brakiem podstawowych zawodników (K. Graboń, K. Sidor oraz Piotr Smagacki, Czuba, Cieniek, Szpak, Kołeczek). Bramkarz gości doznał po przerwie kontuzji. Przerwa w meczu trwała 6 minut, bo Ostoja nie miała rezerwowego bramkarza i z konieczności między słupkami stanął Grzegorz Gancarski.

Gospodarze już w 6 min. mogli objąć prowadzenie, ale po akcji T. Sidora i mocnym strzale Paczkowskiego, Gustek wybił piłkę poza linię końcową boiska. W 24 min po centrze z rogu T. Sidora, z 16 m strzelał Krajewski z pierwszej piłki, ale minimalnie chybił. Leśnik objął prowadzenie po akcji D. Grabonia, który minął trzech zawodników Ostoi, podał do Paczkowskiego, który z 16 m strzałem w tzw. „długi” róg pokonał Gustka. Cztery minuty później po bardzo mocnym uderzeniu D. Grabonia, Gustek wybił piłkę na róg. Drugiego gola miejscowi zdobyli po akcji D. Grabonia, który minął dwóch zawodników gości, zagrał do Małka, a ten strzałem z półobrotu (20 m) ładnie uderzył na bramkę. Piłka trafiła w słupek i wpadła w przeciwległy róg bramki. Jeszcze w 38 min po mocnym i płaskim strzale z 18 m Małka, Gustek uratował Ostoję przed utratą gola.

W 49 min z rogu zagrywał D. Graboń do Paczkowskiego, który podał do Stefanowskiego i było 3-0, a Gustek ofiarną interwencją po strzale grającego trenera Leśnika przypłacił kontuzją. Kolejne trzy gole przepuścił do siatki już Gancarski, który najczęściej grywa na obronie. Czwarty gol padł po centrze D. Grabonia z rogu i strzale Małka z 9 m. Ostoja walczyła ambitnie i wykorzystała błąd gospodarzy. Po szybkim kontrataku Grzesiak podał do M. Szczurka, który zdobył honorowego gola. Pięć mli później goście byli bliscy strzelenia drugiej bramki, ale Kopeć sytuacji jeden na jeden strzelił zbyt słabo z 18 m, aby zaskoczyć Łyskanycza. W 75 min po podaniu T. Sidora do Sadowskiego, ten drugi popisał się mocnym strzałem. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki. W 82 min D. Graboń z 25 m posłał piłkę tuż nad poprzeczką, a W 84 min T. Sidor w sytuacji jeden na jeden przegrał z Gancarskim, który wybił piłkę. Wynik ustalił po akcji D. Grabonia i zagraniu na 15 m Piotr Paczkowski. Tym samym kapitan Leśnika rozpoczął i zakończył zdobywanie goli.

Zarząd Ostoi oraz trener i koledzy z drużyny życzą wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Andrzejowi Czubie i jego żonie Annie, których ślub odbył się w sobotę.