Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:2 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Bieszczady Ustrzyki Dolne
    23 kolejka 2007-05-13
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, M.Ostalecki - T.Sidor, A.Sawiński, P.Paczkowski, R.Gembuś - D.Graboń, P.Małek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaA.Sawiński (65' M.Sadowski) P.Małek (57' P.Bereżański)

Bieszczady Ustrzyki Dolne: K.Kalionowski - K.Szumański, K.Gromala, A.Majer, P.Ożóg - W.Bulanda, K.Różycki, M.Łoch, W.Tarnolicki - M.Bugaj, A.Kawczak,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Szumański (82' K.Czerwonka) W.Bulanda (45' N.Słotwiński) W.Tarnolicki (89' K.Demkowski) M.Bugaj (45' B.Kołodziej)

Sędziowali Piotr Mroczka oraz Grzegorz Meier, Piotr Prajsner z Krosna

Gole
1 W.Tarnolicki (55), 2 B.Kołodziej (72),

Żółta kartka K.Graboń, - K.Szumański, P.Ożóg, K.Różycki,
-
Widzów 150
Bieszczadzkie derby były ładnym widowiskiem. Obie drużyny potrafią grać w piłkę. Na początku spotkanie było wyrównane. Obie drużyny grały głównie w środku boiska, nie stwarzając groźnych sytuacji podbramkowych. W I połowie miały po jednej dogodnej okazji do zdobycia goli. Najpierw w 25 min. Bugaj strzelał z l7m w tzw. długi róg bramki, ale Łyskanycz obronił. Natomiast w 32 min po rajdzie przez pół boiska T. Sidora i podaniu do D. Grabonia, ten drugi znalazł się niemal sam przed bramkarzem. Naciskany przez obrońcę gości oddał strzał z około 20 m, ale Kalinowski wy bił piłkę na róg.
Początek II połowy należał do gości. W 50 min po dobrej centrze Szumańskiego, Tarnolicki z 8 m nie trafił w bramkę. Dwie minuty później w zamieszaniu pod bramką gospodarzy, obrońcy Leśnika wybili piłkę z linii bramkowej na 17 m, gdzie sfaulowany został Szumański. Łoch z wolnego trafił w stojących w murze zawodników Leśnika. Bieszczady objęły prowadzenie po akcji prawą stroną boiska Kawczaka, który zagrał na środek pola karnego. Do piłki wyskoczył Tarnolicki i strzałem głową z 5 m pokonał Łyskanycza. Potem gra się wyrównała, ale Leśnik nie stworzył dogodnej okazji do zdobycia gola. W 68 min goście mogli podwyższyć wynik, ale strzał Kawczaka obronił Łyskanycz. Drugiego gola przyjezdni zdobyli po centrze Ożoga niemal z linii końcowej boiska, a B. Kołodziej z 2 m strzałem głową dopełnił formalności, kierując piłkę do pustej bramki. Miejscowi mogli zdobyć kontaktowego gola, ale w 82 min. Paczkowski minimalnie prze strzelił z wolnego.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css