Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-Górnik Strachocina 1:2 (1:0)

relacja  Leśnik Baligród - Górnik Strachocina
    21 kolejka 2007-05-03
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, M.Ostalecki, K.Graboń, R.Gembuś - T.Sidor, A.Osiniak, P.Paczkowski, J.Krajewski - D.Graboń, A.Sawiński, M.Sadowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Krajewski (55' P.Małek) D.Graboń (70' P.Bereżański) A.Sawiński (45' M.Sadowski (85' P.Szybowski)

Górnik Strachocina: M.Boruta - T.Koczera, Ł.Piotrowski, D.Hodyr, .Wileczek - M.Tymkiewicz, A.Świder, P.Patronik, A.Kłodowski - Z.Dutkiewicz, A.Kotowski,

Widzów 100
Leśnik po pierwszej połowie prowadził 1:0 i nic nie wskazywało na to, że ten mecz przegra.. Piękną bramkę zdobył T.Sidor po fantastycznym podaniu P.Paczkowskiego. Tomasz wykończył akcję całego zespołu dając mu prowadzenie. Jednak druga połowa to już zupełnie inny mecz. Rzut karny z "kapelusza". Następnie czerwone kartki dla A.Osiniaka i K.Grabonia (druga żółta) i grając w osłabieniu w 86 minucie Leśnik traci gola na 1:2 i przegrywa spotkanie.