Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-Nafta Jedlicze 1:1 (0:1)

relacja  Leśnik Baligród - Nafta Jedlicze
    17 kolejka 2007-04-07
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, P.Paczkowski - R.Gembuś, T.Sidor, A.Sawiński, A.Osiniak - P.Małek, M.Sadowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (85' J.Krajewski) P.Małek (66' D.Graboń)

Nafta Jedlicze: M.Nowak - S.Szurek, R.Dyląg, P.Koszelnik, K.Sokołowski - B.Smosna, W.Wierdak, B.Stanisławczyk, S.Szewczyk - K.Słowik, R.Cionek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaB.Stanisławczyk (60' K.Szyszlak) S.Szewczyk (82' W.Raszewski) R.Cionek (85' Ł.Dubiel)

Sędziowali Tomasz Kopacz oraz Tomasz Kijowski, Krzysztof Wojnar z Krosna

Gole 1 P.Stefanowski (73 z karnego)
1 R.Cionek (39),

Żółta kartka -
-
Widzów 50
Pierwotnie sędzią głównym meczu miał być Grzegorz Żurawski, były piłkarz m.in. Nafty Jedlicze, jednak tę decyzję oprotestował prezes Leśnika Krzysztof Chytła. Dlatego obsadę sędziowską zmieniono. Żurawski pojechał do Kołaczyc, a do Baligrodu - Kopacz.
Po meczu kierownictwo Nafty miało pretensje do pracy arbitrów za rzekomo stronnicze prowadzenie zawodów. Działacze klubu z Jedlicza twierdzą, że rzutu karnego nie było, bo Dyląg sfaulował Paczkowskiego 18 m przed bramką, a nie w „szesnastce”. Kierownictwo Nafty rejestrowało cały mecz kamerą - jak twierdzi - mając dowód na pracę sędziów, nada sprawie odpowiedni bieg.
Gdyby Nafta wykorzystała wszystkie okazje, to po I połowie mogła prowadzić różnicą, co najmniej 2 goli. Leśnik jedynie za sprawą Gembusia w 17 min oraz po strzale w 42 min. Sadowskiego był bliski zdobycia goli. W 20 minucie gospodarze mieli sporo szczęścia, bo po rzucie wolnym (40 m) Wiertaka, Stefanowski wybił piłkę, która jeszcze odbiła się od słupka i wyszła na róg. Dobrze w bramce spisy wał się Łyskanycz, który obronił m.in. strzał z przewrotki K. Słowika w 26 min. Goście objęli pro wadzenie po zagraniu K. Słowika i strzale Cionka z 12 m tzw. długi róg bramki. Minutę później Szewczyk posłał piłkę tuż nad poprzeczką.
Nafta pokazała charakter po golu Leśnika zrzutu karnego wykonywanego przez grającego trenera Piotra Stefanowskiego. W 75 i 78 min Łyskanycz popisał się kapitalnymi obronami strzałów K. Słowika z 25 m (pod poprzeczkę) i Smosny (z 18 m). W 85 min Stefanowski wybił piłkę z pustej bramki, a dwie minuty później bliski zdobycia gola był ponownie Smosna.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css