Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Rafineria-Czarni Jasło-Leśnik Baligród 5:0 (2:0)

relacja  Rafineria-Czarni Jasło - Leśnik Baligród
    16 kolejka 2007-03-31
Wyjściowe jedynastki:
Rafineria-Czarni Jasło: S.Kwiek - M.Cicior, D.Myśliwiec, P.Chrząszcz, Ł.Dedo - R.Guzik, Ł.Pytlowany, R.Koscelnik, S.Sienicki - P.Kasprzyk, Ł.Bieniasz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Cicior (59' J.Twardzik) D.Myśliwiec (83' A.Wajda) Ł.Pytlowany (77' G.Munia) Ł.Bieniasz (69' B.Żuławski)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, M.Ostalecki - T.Sidor, A.Osiniak, J.Krajewski, P.Paczkowski - P.Małek, M.Sadowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Krajewski (62' W.Chytła)

Sędziowali Józef Krzysztyński oraz Tomasz Kopacz, Piotr Kubit z Krosno

Gole
1 M.Cicior (39), 2 M.Cicior (42), 3 Ł.Bieniasz (56), 4 Ł.Bieniasz (64), 5 S.Sienicki (88),

Żółta kartka M.Cicior, - M.Ostalecki, - W.Chytła, - P.Małek,

Widzów 400
Wielki powrót (z zagranicy) Marcina Ciciory, wymarzony debiut Łukasza Bieniasza oraz równie udany Słowaka Radovana Koscelnika przesądziły o efektownym zwycięstwie Czarnych. Grający trener Leśnika Piotr Stefanowski nie tak wyobrażał sobie początek rundy rewanżowej.
Kibice w Jaśle spodziewali się, że po przegranej jesienią 0-3 w Baligrodzie, Czarni będą chcieli się zrewanżować i zaatakują z ogromną determinacją. Było zupełnie odwrotnie. - Powinni gryźć trawę - denerwował się jeden z widzów na nieporadną przez ponad pół godziny grę jaślan. Obie drużyny czuły przed sobą respekt i mecz chwilami bardziej przypominał sparing niż spotkanie o punkty. Pierwsze zagrożenie bramki gości w 13 min wynikało z błędu Jana Łyskanycza, co omal nie wykorzystał aktywny Bieniasz, który 6 minut później fatalnie przestrzelił po solowej akcji. Pierwszy celny strzał na bramkę oddał dopiero w 28 min Piotr Stefanowski z rzutu wolnego, ale Sławomir Kwiek nie dał się zaskoczyć. Czarnych do bardziej zdecydowanych akcji poderwał Koscelnik, po którego akcji w 36 min strzał Rafała Guzika zablokowali obrońcy, wybijając piłkę na róg. Zdobycie pierwszego gola poprzedziło oblężenie bramki Leśnika m.in. po centrach z rogu. Napastników Czarnych wyręczył prawy obrońca - Ciciora zapędzając się na pole karne Leśnika. Dopiero po dwóch goląc] gra Czarnych nabrała rozmachu.
Po przerwie gospodarz' wyraźnie dominowali. Leśni] zaczął popełniać proste błędy w obronie, nie mógł poradzi sobie z szybkimi napastnikam Czarnych. Goście próbował wyprowadzać kontrataki, z których jednak nie zagroził bramce Kwieka.

Jak padły gole

1-0 Po strzale Radovana Koscelnika z około 20 m, Jan Łyskanycz podbił piłkę, która uderzyła w poprzeczkę i Marcin Cicior dobił do siatki.

2-0 Łukasz Bieniasz przeprowadził akcję lewą stroną boiska, zagrał na przeciwległą stronę pola karnego, gdzie znów Marcin Ciciora, tym razem głową, skierował piłkę do bramki.

3-0 Po solowej akcji z polowy boiska Łukasz Bieniasz wpadł w pole karne i strzelił nie do obrony.

4-0 Łukasz Bieniasz z lewej strony pola karnego uderzył na bramkę, Jan Łyskanycz odbił piłkę, którą zdołał ponownie dopaść napastnik Czarnych i strzelił precyzyjnie koło słupka.

5-0 Po dynamicznej akcji lewą stroną boiska Grzegorza Muni i jego zagraniu na pole karne, Sławomir Sienicki dopełnił z bliska formalności.

valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css