Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2006/07 :.
Leśnik Baligród-LKS Zarszyn 3:1 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - LKS Zarszyn
    14 kolejka 2006-11-05
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, M.Sadowski - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, A.Sawiński - J.Krajewski, M.Ostalecki, M.Ostalecki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Sadowski (37' P.Bereżański) A.Sawiński (80' M.Pankiewicz) J.Krajewski (65' D.Graboń)

LKS Zarszyn: B.Knurek - A.Stępień, G.Pastuszak, G.Łochański, Ł.Wacławski - D.Hodyr, S.Szewczyk, B.Smolik, Ł.Kotecki - Ł.Buczek, .Bogański,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Kotecki (70' W.Baran) .Bogański (75' S.Kurpiel)

Sędziowali Krzysztof Wojnar oraz Józef Krzysztyński, Piotr Prajsner z Krosna

Gole 1 P.Bereżański (51), 2 P.Bereżański (55), 3 R.Gembuś (87),
1 S.Szewczyk (89),

Żółta kartka K.Sidor, K.Graboń, M.Sadowski, T.Sidor, - G.Pastuszak, G.Łochański, G.Łochański, .Bogański,
Czerwona kartka - G.Łochański(80),
Widzów 50
Piłkarze grali na boisku po krytym około 4-centymetrową warstwą śniegu. Warunki były bardzo trudne, bo ponadto padał deszcz ze śniegiem. Część zmarzniętych kibiców uciekła do domów po I połowie meczu.
Zawodnicy obu drużyn mieli przez dłuższy czas sporo kłopotów z przystosowaniem się do zimowej aury. Sporo było przypadkowości. Pierwsza połowa nie była zbyt ładnym widowiskiem. Niewiele było sytuacji podbramkowych. Jedynie w 30 min po rzucie wolnym zza narożnika pola karnego dobrze zagrywał Krajewski, uderzył piłkę głową z około 8 metrów Paczkowski i Knurek złapał futbolówkę na linii bramkowej. Dziesięć minut później rzut wolny z około 25 m wykonywał S. Szewczyk (goście grali z wiatrem), ale po jego strzale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
Po przerwie zaatakował Leśnik. W 47 min dogodnej sytuacji z prawej strony (około 14 m) nie wykorzystał T. Sidor, po którego strzale piłka trafiła w boczną siatkę bramki. Trzy minuty później rzut wolny z narożnika poła karnego wykonywał Pastuszak, ale Łyskanycz zdołał odbić piłkę po za linię końcową boiska. Po wybiciu z kornera, piłkę przejęli gospodarze i po czterech podaniach zdobyli gola. W końcowej fazie tej akcji Gembuś zagrał do Bereżańskiego, który z bliska dopełnił formalności, kierując piłkę do pustej bramki. Gospodarze poszli za ciosem i z lewej strony boiska Sawiński zagrał piłkę na pole karne, gdzie Knurek nie sięgnął futbolówki, a Bereżański po raz drugi z bliska skierował piłkę do pustej bramki. Leśnik nadal atakował, a Bereżaćiski miał okazję zdobyć trzeciego gola. W 63 min po zagraniu Krajewskiego, był sam przed bramkarzem Zarszyna, który odbił piłkę na róg. Ze sporej przewagi gospodarzy zrodził się trzeci gol. Paczkowski zagrał na prawą stronę, a Gembuś strzałem w tzw. krótki róg po konał Knurka. Końcówka należała do Zarszyna. W 88 min Łukasz Buczek, który jeszcze dwa tygodnie temu był jako żołnierz służby zasadniczej zawodnikiem Leśnika, miał szanse wpisać się na listę strzelców, jednak w sytuacji sam na sam Łyskanycz obronił. Goście konsekwentnie grali do końca i zdobyli honorową bramkę po zagraniu Ł. Buczka (wycofał piłkę na 18 m) i strzale S. Szewczyka.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css