Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Leśnik Baligród-Zamczysko Mrukowa 2:0 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Zamczysko Mrukowa
    7 kolejka 2005-09-18
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, P.Paczkowski - R.Gembuś, T.Sidor, A.Osiniak, J.Krajewski - D.Graboń, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (80' W.Chytła) J.Krajewski (65' S.Różycki) D.Graboń (60' D.Kaczmar) K.Różycki (72' P.Bereżański)

Zamczysko Mrukowa: P.Mastej - M.Cichoń, P.Bilski, P.Szajna, E.Mroczka - .Juszczyk, W.Bobula, B.Twardzik, M.Kutyna - .Gorgosz, D.Socha,

Widzów 50
Tylko 5 minut brakowało, żeby sędziowie odgwizdali walkower dla gospodarzy. Drużyna Zamczyska Mrukowa zjawiła się na stadionie w Baligrodzie dopiero o godzinie 11.10 i pro sto z autobusu wyszła na boisko. Goście, w szeregach, których nie było m.in. Tadeusza Łąckiego i Jarosława Twardzika, nastawili się na grę wybitnie defensywną i wyniku 0-0 bronili niemal całą drużyną. W I połowie goście nie oddali celnego strzału na bramkę, a po nielicznych dośrodkowaniach na pole karne oraz centrach z rzutów wolnych, piłkę bardzo pewnie łapał Łyskanycz. Gospodarze nie mogli poradzić sobie ze zmasowana obroną Zamczyska i długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Strzały Krajewskiego (9 min D. Grabonia (16 min, po zagraniu Gembusia) bronił dobrze spisujący się Mastaj. W 20 min D. Graboń był sam przed bramkarzem gości, który nogami odbił piłkę. Dwie minuty później znów D. Graboń zmarnował okazję do zdobycia gola. W 40 min grający trener Leśnika Piotr Stefanowski po uderzeniu z wolnego (20 m) trafił w poprzeczkę, a w trzy minuty później doskonałej okazji nie wy korzystał D. Graboń, który z 5 m trafił w słupek.
Po przerwie Leśnik miał nadal dużą przewagę, ale znów szwankowała skuteczność. W 50 min D. Graboń z 8 m posłał piłkę nad poprzeczką. W 67 min po wrzutce z lewej strony boiska, Paczkowski uderzył w powietrzu z tzw. pierwszej piłki, ale kapitalna obroną popisał się Mastaj. Zmiany w Leśni ku okazały się dobrymi posunięciami. Na kwadrans przed końcem meczu Bereżański z 16 metrów odegrał piłkę do tyłu na 13 m, gdzie nadbiegający Paczkowski strzelił w tzw. długi róg nie do obrony. Drugiego gola gospodarze zdobyli po indywidualnej akcji Paczkowskiego, który minął pięciu zawodników Zamczyska, zagrał na lewą stronę do Bereżańskie go, który z bliska dopełnił formalności.