Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Rafineria Czarni II Jasło-Leśnik Baligród 0:1 (0:1)

relacja  Rafineria Czarni II Jasło - Leśnik Baligród
    6 kolejka 2005-09-11
Wyjściowe jedynastki:
Rafineria Czarni II Jasło: .Stryszak - .Węgrzyn, G.Przepiórka, A.Wajda, D.Myśliwiec - R.Fiałkiewicz, O.Flis, M.Szafarz, P.Smagacki - Ł.Gryboś, Ł.Pytlowany,
Zmiany:
Zmiany Leśnika.Węgrzyn (62' .Zięba) D.Myśliwiec (62' .Sienicki) M.Szafarz (70' J.Jarząbek)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, P.Paczkowski - R.Gembuś, T.Sidor, A.Osiniak, J.Krajewski - D.Graboń, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (80' D.Kaczmar) J.Krajewski (69' S.Różycki) D.Graboń (81' P.Bereżański) K.Różycki (89' P.Świetlicki)

Sędziowali Maciej Błachaniec oraz Leszek Śnieżek, Artur Szelc z Krosna

Gole 1 K.Różycki (39),

Żółta kartka D.Myśliwiec, R.Fiałkiewicz, - K.Graboń, - T.Sidor,

Widzów 50
Na boisku nie było widać różnicy miejsc jakie obie drużyny zajmują w tabeli. W I połowie do 27 minuty zdecydowaną przewagę mieli Czarni, którzy grali szybko i pomysłowo. W 10 min dwa rzuty wolne wykonywał Myśliwiec - raz trafił w stojących w tzw. murze zawodników Leśnika, a raz przestrzelił. Minutę później ładne uderzenie Flisa, równie w ładnym stylu obronił bramkarz gości. W 20 min Pytlowany uderzył i piłka przeleciała wzdłuż bramki. Dwie minuty później Gryboś strzelił zbyt lekko. Goście pierwszy strzał oddali dopiero w 27 min, lecz po uderzeniu K. Różyckiego z 5 m piłkę wybił Stryszak na róg. Goście zwycięskiego gola zdobyli w 39 min po strzale K. Różyckiego, który wykorzystał błąd Stryszaka Napastnik Leśnika przelobował z 18 m bramkarza jasielskiego zespołu. Czarni mogli wyrównać w 45 min, ale po strzale głową Wajdy, najlepszy na boisku Łyskanycz wybił piłkę poza linię końcową na róg.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Jaślanie nadal atakowali, a goście nastawili się na kontrataki. W 60 min uderzał Krajewski, ale wprost w Stryszaka. W tej samej minucie Pytlowany strzelił pod poprzeczkę, lecz Łyskanycz zdołał wybić piłkę na róg. W 75 min ponownie Pytlowany uderzał z dystansu, jednak przeleciała ona tuż obok bramki gości. W sumie jasielska młodzież rozegrała chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie i z przebiegu meczu zasłużyła przynajmniej na remis.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css