Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Leśnik Baligród-Przełom Besko 5:2 (2:2)

relacja  Leśnik Baligród - Przełom Besko
    26 kolejka 2006-06-04
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródB.Romowicz - P.Stefanowski, P.Bryś, K.Graboń, W.Chytła - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, A.Osiniak - K.Różycki, Ł.Buczek,
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Przełom Besko: T.Płatek - M.Łącki, N.Hajduk, M.Mikosz, M.Kapłon - W.Pasternak, F.Rymarowicz, K.Winiarski, M.Kwiatkowski - M.Rzeniszek, M.Oleniacz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Mikosz (60' A.Borkowski)

Sędziowali Mirosław Guzik oraz Dawid Wierdak, Janusz Solecki z Krosna

Gole 1 Ł.Buczek (11), 2 R.Gembuś (24), 3 P.Stefanowski (50), 4 Ł.Buczek (89), 5 Ł.Buczek (90),
1 M.Kwiatkowski (37), 2 F.Rymarowicz (40),

Żółta kartka P.Bryś, Ł.Buczek, - T.Płatek, M.Łącki, K.Winiarski, K.Winiarski,
Czerwona kartka - T.Płatek(86), K.Winiarski(89),
Widzów 150
Leśnik zagrał bez kilku zawodników z podstawowego składu pauzujących za kartki, chorych i kontuzjowanych. Ostatnie dwa gole miejscowi zdobyli w doliczonym czasie gry. Hat-trickiem popisał się Łukasz Buczek. Przełom pro wadził nowy trener Adam Jaślar (wcześniej pracował w tym klubie), który zastąpił Tadeusza Niemca (zrezygnował po meczu z Rafinerią Czarni II Jasło).
W bramce Leśnika wystąpił Bartosz Romowicz, który zastąpił chorego Jana Łyskanycza. Gospodarze atakowali, przeprowadzali składne akcje i stworzyli na początku meczu kilka dogodnych okazji do zdobycia goli. W 9 min po dośrodkowaniu Osiniaka, z ostrego kąta strzelał Gembuś i trafił w boczną siatkę. Minutę później Bryś uderzył z 30 m, ale minimalnie niecelnie. W myśl zasady: do trzech razy sztuka, gospodarze zdobyli gola po składnej akcji całego zespołu, zakończonej celnym trafieniem Ł. Buczka z 9 m. W 17 min po akcji Osiniaka lewą stroną boiska i podaniu do Grabonia, który będąc na czystej pozycji 12 m przed bramką nie zdecydował się na strzał, a odegrał piłkę do Różyckiego, a ten wysoko przestrzelił nad poprzeczką. Drugiego gola Leśnik zdobył po pięknym kontrataku i jeszcze ładniejszym strzale Gembusia. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Końcówka I połowy należała do gości, którzy zdobyli dwa gole. Najpierw błąd obrony wykorzystał Kwiatkowski, a trzy minuty później z bliska – po niepewnej interwencji defensorów - wbił piłkę do siatki najlepszy strzelec Przełomu F. Rymarowicz.
Początek II połowy był wyrównany i zacięty. Gospodarze objęli prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym. Zawodnicy Przełomu wybili piłkę na przedpole, a ładnym strzałem z woleja pod poprzeczkę popisał się grający trener Piotr Stefanowski. Miejscowi znów osiągnęli zdecydowaną przewagę. W 65 min Paczkowski po indywidualnej akcji nie trafił z 7 m w bramkę. Goście przeprowadzili groźny kontratak lewą stroną boiska, ale nie trafili w bramkę. Kilka razy kotłowało się pod obiema bramkami. W 71 min minimalnie niecelnie strzelał T. Sidor. Ten sam zawodnik w 82 min – po podaniu Gębusia – trafił z 21 m w poprzeczkę, a w 88 min nie wykorzystał tzw. stuprocentowej okazji. W przedłużonym czasie gry Osiniak podał do Ł. Buczka, który wyszedł sam przed bramkarza i strzałem w długi róg zdobył czwartego gola. Za chwilę trafił celnie po raz trzeci w tym meczu. Tym razem wykorzystał złe wybicie bramkarza gości (Borkowski, który grał w polu, zastąpił w bramce Płatka ukaranego czerwoną kartką). Napastnik Leśnika znalazł się sam przed bramkarzem Przełomu i ustalił wynik meczu.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css