Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Zamczysko Mrukowa-Leśnik Baligród 1:4 (1:1)

relacja  Zamczysko Mrukowa - Leśnik Baligród
    22 kolejka 2006-05-07
Wyjściowe jedynastki:
Zamczysko Mrukowa: P.Mastej - B.Przepióra, P.Szajna, M.Mroczka, .Krzysiak - B.Twardzik, T.Łącki, D.Kmiecik, M.Szajna - A.Kobylak, D.Socha,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Szajna (72' .Sokołowski) A.Kobylak (45' W.Bobula)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - W.Chytła, K.Sidor, P.Bryś, K.Graboń - P.Paczkowski, J.Krajewski, T.Sidor, A.Osiniak - K.Różycki, P.Bereżański,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Bryś (86' P.Świetlicki) J.Krajewski (85' M.Ostalecki) K.Różycki (16' Ł.Buczek) P.Bereżański (55' D.Graboń)

Sędziowali Grzegorz Żurawski oraz Mirosław Guzik, Janusz Solecki z Krosno

Gole 1 A.Osiniak (40), 2 P.Bereżański (47), 3 T.Sidor (75 z karnego) 4 P.Paczkowski (89),
1 .Krzysiak (23),

Żółta kartka B.Przepióra, B.Przepióra,
Czerwona kartkaP.Mastej(72), B.Przepióra(76), T.Łącki(53),
Widzów 100
W niedzielnym wyjazdowym spotkaniu pomiędzy Zamczyskiem Mrukowa a Leśnikiem Baligród, Leśnik odniósł pewne zwycięstwo 1:4. Tym samym powrócił na trzecie miejsce w tabeli, dołączając do dwóch drużyn z Bieszczad tj. Galicji Cisna i Bieszczad Ustrzycki Dolne.
W wyjazdowym meczu Leśnik mimo, iż stracił pierwszy bramkę to w pierwszej połowie zdołał odrobić straty po strzale Adama Osiniaka. Natomiast druga połowa należała już zdecydowanie do Leśnika, kolejne bramki zdobywali P.Bereżański, T.Sidor z karnego i P.Paczkowski. Zawodnicy z Mrukowej w drugiej połowie wydaje się przestali myśleć o piłce o koncentrowali się na nogach zawodników Leśnika. Sędzia pokazał trzy czerwone kartki za brutalne faule zawodników Mrukowej, na które w pełni zasłużyli. A po tym, co pokazali udowodnili tylko, że ich miejsce na pewno nie jest w piątej lidze.
Po meczu została wezwana policja w celu sprawdzenia trzeźwości arbitrów i jak się okazało badania wypadły negatywnie. Kibice i działacze mieli ogromne pretensje do pracy arbitrów, ale co by nie powiedział na ich temat to wszystkie trzy kartki były słuszne, a o to najwięcej mieli pretensji gospodarze