Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Leśnik Baligród-Krośnianka Krosno 0:2 (0:1)

relacja  Leśnik Baligród - Krośnianka Krosno
    19 kolejka 2006-04-23
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - W.Chytła, P.Bryś, K.Graboń, M.Ostalecki - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, A.Osiniak - K.Różycki, Ł.Buczek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Ostalecki (67' J.Krajewski) A.Osiniak (46' K.Sidor) K.Różycki (87' P.Świetlicki) Ł.Buczek (62' P.Bereżański)

Krośnianka Krosno: A.Uchman - A.Makoś, Ł.Gęsiak, P.Ginalski, K.Gonet - T.Ziobro, Ł.Śliwiński, S.Przybyła, P.Jędrzejczyk - D.Ruszała, J.Morawiec,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaS.Przybyła (62' M.Balasa) P.Jędrzejczyk (85' P.Ruszała) D.Ruszała (75' D.Adamiak) J.Morawiec (87' M.Glazar)

Sędziowali Rafał Komański oraz Robert Gurgacz, Dariusz Buczyński z Sanoka

Gole
1 Ł.Śliwiński (5), 2 P.Ginalski (53),

Żółta kartka P.Bryś, P.Bereżański, - M.Glazar,
-
Widzów 200
Bardzo słaby mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Goście objęli prowadzenie po niefortunnej interwencji Osiniaka w polu karnym. Zawodnik Leśnika podał piłkę pod nogi Śliwińskiego, który strzałem z 3 m pokonał Łyskanycza. - Zawsze muszą w pierwszych minutach stracić gola - denerwował się prezes Leśnika Krzysztof Chytła. Jego zespół w 25 min był bliski wyrównania, ale po strzale z 18 m Gembusia piłka prze leciała blisko spojenia słupka z poprzeczką. Natomiast w 43 min Paczkowski minął trzech piłkarzy Krośnianki i po jego strzale z 25 m piłka otarła się o słupek.
Drugiego gola goście zdobyli po strzale z wolnego Śliwińskiego. Piłka odbiła się od słupka, a do pustej bramki skierował futbolówkę P. Ginalski. W 62 min mogli podwyższyć rezultat, po tym jak Bryś głową wybił piłkę z własnego pola karnego zaledwie na 18 m, ale Jędrzejczyk spudłował. Jeszcze w 75 mm po strzale Śliwińskiego zrzutu wolnego piłka trafiła w słupek i wyszła na aut.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css