Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2005/06 :.
Górnik Strachocina-Leśnik Baligród 0:0 (0:0)

relacja  Górnik Strachocina - Leśnik Baligród
    13 kolejka 2005-10-30
Wyjściowe jedynastki:
Górnik Strachocina: D.Adamiak - D.Czopor, .Biłas, T.Koczera, P.Patronik - D.Romerowicz, .Drozd, Ł.Piotrowski, Z.Dutkiewicz - A.Kotowski, I.Zarzyka,
Zmiany:
Zmiany Leśnika.Drozd (85' .Chyliński)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - P.Stefanowski, K.Sidor, K.Graboń, J.Krajewski - D.Kaczmar, A.Osiniak, R.Gembuś, S.Różycki - K.Różycki, M.Ostalecki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Krajewski (76' W.Chytła) D.Kaczmar (45' T.Sidor) S.Różycki (45' P.Paczkowski) M.Ostalecki (45' P.Bereżański)

Sędziowali Bogusław Cysarz oraz Jerzy Bogacz, Jan Kochański z Dukli

Gole

Żółta kartka D.Czopor, Ł.Piotrowski, - K.Graboń,

Widzów 80
Górnik zagrał bez pauzujących za kartki bramkarza Mariusza Boruty i lidera klasyfikacji strzelców Jacka Płouchy oraz chorego Wojciecha Patronika. Gości od utraty gola uratowała poprzeczka. Lider stracił kolejne dwa punkty z solidną drużyną Andrzeja Łękawskiego. W I połowie, bardzo wyrównanej, gra toczyła się głównie w środku boiska. Bramkarze w zasadzie byli bezrobotni. W 15 min goście po zagraniu Kaczmara wzdłuż bramki zagrozili Górnikowi, ale Romerowicz wybił piłkę na aut. Natomiast w 28 min po zagraniu z rogu Drozda, Kotowski z 8 ni nie trafił w bramkę.
W II połowie dwie dogodne sytuacje zmarnował Zarzyka, który w 57 i 60 min nie trafił w bramkę z kilku metrów. W 70 min po strzale Dutkiewicza z 16 m piłka odbiła się od poprzeczki, wróciła na 5 m przed bramkę, dopadł ją Kotowski, ale trafił w bramkarza. Goście mogli rozstrzygnąć losy meczu w 75 min po podaniu Gembusia i strzale z 10 m Osiniaka, który jednak nie trafił w bramkę.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css