Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Leśnik Baligród-Szarotka Nowosielce 1:3 (0:3)

relacja  Leśnik Baligród - Szarotka Nowosielce
    4 kolejka 2004-08-29
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - A.Majer, W.Piechnik, K.Graboń, P.Miller - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, P.Lasek - Ł.Biłas, P.Bereżański,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (89' P.Świetlicki) P.Lasek (45' D.Graboń) Ł.Biłas (30' D.Kaczmar) P.Bereżański (77' S.Rachwał)

Szarotka Nowosielce: B.Zięba - D.Siwik, R.Pietrzkiewicz, M.Kozieradzki, P.Masio - S.Gołda, M.Niemczyk, G.Niemczyk, T.Tutak - M.Kozieradzki, S.Morawski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Niemczyk (87' D.Gac) G.Niemczyk (70' K.Tutak) T.Tutak (45' K.Dufrat) M.Kozieradzki (77' D.Tutak)

Sędziowali Bogusław Cysarz oraz Leszek Śnieżek, Grzegorz Gądela z Dukli

Gole 1 S.Rachwał (83),
1 G.Niemczyk (12), 2 R.Pietrzkiewicz (24), 3 G.Niemczyk (30),

Żółta kartka P.Paczkowski, - R.Pietrzkiewicz, M.Kozieradzki,
-
Widzów: 200
Szarotka, szczególnie w I połowie, była zespołem zdecydowanie lepszym. Natomiast Leśnik zagrał bardzo słabo i nie nawiązał walki z rywalem bardzo dobrze kierowanym przez doświadczonego Szymona Gołdę. Kibice w Baligrodzie byli zachwyceni grą trenera Szarotki, który zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Po wyrównanym początek, w 8 min Lasek dośrodkowywał na pole karne, ale P.Paczkowski nie trafił w bramkę. W 12 min goście wykorzystali błąd zawodników Leśnika w środku boiska, co wykorzystał G. Niemczyk, wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem z 14 m nie dał szans Łyskanyczowi. W 23 min po kolejnej groźnej akcji gości i dośrodkowaniu, Maciej Kozieradzki z 8 m fatalnie przestrzelił. Minutę później, znów po błędzie w środku boiska, płaskim strzałem z 16 m pokonał bramkarza Leśnika Pietrzkiewicz. Sześć minut później było już 0-3. Bramkarz Leśnika i jego partnerzy z obrony minęli się z piłką na 15. metrze i ponownie G. Niemczyk skierował piłkę do pustej bramki. Miejscowi mieli szanse na zdobycie kontaktowego gola w 34 min. ale po ładnym strzale R. Gembusia z 18 m, Zięba odbił piłkę poza linię końcową. Dwie minuty później po błędzie Szarotki, sam na sam z bramkarzem znalazł się Miller, który trafił piłką w Ziębę i futbolówka wyszła na róg.
Po przerwie goście zadowoleni z wyniku nie kwapili się zbytnio do ataku. Leśnik próbował odrobić straty, grał znacznie lepiej niż w I połowie, ale niewiele mógł zdziałać wobec dobrze zorganizowanej drużyny gości. W 70 min po centrze na pole karne, Sidor z 8 m trafił w obrońcę piłka odbiła się 5 m przed bramką. Minutę później strzelał R. Gembuś z 18 m i Zięba w ładnym stylu odbił piłkę. Gospodarze honorowego gola zdobyli po centrze Kaczmara strzale głową z 5 m Sebastiana Rachwała. Jeszcze w 87 min po centrze K. Grabonia, R. Gembuś z 13 m posłał piłkę nad poprzeczką. Minutę później po dobrej centrze K. Grabonia, piłka odbiła się przed Rachwałem, który nieczysto uderzył z 8 m i bramkarz pewnie złapał. Leśnik zagrał lepiej niż w I połowie, ale Szarotka była zdecydowanie lepsza.