Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Brzozovia Brzozów-Leśnik Baligród 4:3 (1:2)

relacja  Brzozovia Brzozów - Leśnik Baligród
    30 kolejka 2005-06-26
Wyjściowe jedynastki:
Brzozovia Brzozów: D.Lorenc - R.Fiedeń, W.Chryń, R.Witek, M.Samborski - K.Orłowski, W.Gładzysz, J.Wacek, D.Barański - R.Pilszak, M.Korab,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaR.Witek (81' O.Bujacz) K.Orłowski (78' M.Bednarczyk) W.Gładzysz (88' K.Pytlak) D.Barański (45' B.Wolak)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - A.Majer, K.Sidor, K.Graboń, J.Krajewski - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, P.Lasek - P.Bereżański, P.Świetlicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Graboń (45' D.Kaczmar) P.Lasek (45' P.Miller) P.Bereżański (45' D.Graboń) P.Świetlicki (59' M.Ostalecki)

Sędziowali Wojciech Geldner z Sanoka

Gole 1 P.Bereżański (42), 2 T.Sidor (44), 3 M.Ostalecki (84),
1 M.Samborski (16), 2 M.Korab (47 z karnego) 3 J.Wacek (51), 4 M.Korab (85),

Żółta kartka

Widzów: 300
Był to przede wszystkim ważny mecz dla Brzozovii, która objęła prowadzenie po zagraniu z rogu i strzale głową Samborskiego. Dwie minuty później Samborski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Końcówka pierwszej części gry należała do gości. Po centrze z prawej strony boiska, Bereżański zamknął akcję i piłka wpadła do siatki. Dwie minuty później po strzale T. Sidora z 20 m futbolówka zatrzepotała w „okienku” bramki rywali.
Gospodarze szybko wyrównali po przerwie. Za faul na Korabie w polu karnym, sam poszkodowany wykonał skutecznie rzut karny. Wkrótce po podaniu Samborskiego celnie uderzył Wacek i gospodarze objęli prowadzenie. W 84 min zabawa z piłkę Chrynia 20 m przed bramką zakończyła się tragicznie dla miejscowych. Po stracie piłki przez zawodnika Brzozovii, Ostalecki wpadł z futbolówką w pole karne i nie zmarnował szansy. Odpowiedź Brzozovii była błyskawiczna. Korab zdobył zwycięskiego gola w zamieszaniu podbramkowym. Wcześniej trzech dobre okazje zmarnował Gładysz.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css