Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Zamczysko Odrzykoń-Leśnik Baligród 1:3 (1:2)

relacja  Zamczysko Odrzykoń - Leśnik Baligród
    28 kolejka 2005-06-12
Wyjściowe jedynastki:
Zamczysko Odrzykoń: M.Kłusek - P.Bryś, P.Czekański, G.Rachwał, .Weber - M.Guzik, W.Montsko, M.Tereszkiewicz, K.Skiba - D.Nycz, N.Koszela,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Czekański (85' B.Nawrocki) M.Tereszkiewicz (45' J.Skrzęta)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - A.Majer, K.Graboń, K.Sidor, W.Chytła - R.Gembuś, J.Krajewski, T.Sidor, P.Lasek - D.Graboń, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (88' P.Świetlicki) P.Lasek (83' P.Miller) D.Graboń (89' M.Ostalecki) K.Różycki (73' P.Bereżański)

Sędziowali Gabriel Svat oraz Marian Kovalic, Pavol Kokavec z Presova

Gole 1 P.Lasek (28), 2 J.Krajewski (33), 3 D.Graboń (63),
1 D.Nycz (25),

Żółta kartka P.Bryś, P.Czekański, W.Montsko, N.Koszela, - W.Chytła, - J.Krajewski,

Widzów: 200
Zamczysko broniące się przed spadkiem przegrało bardzo ważny mecz. Natomiast Leśnik potwierdził, że jest bardzo ciekawym zespołem. Goście wygrali zasłużenie, będąc drużyną wyraźnie lepszą.
Nie popisał się w bramce gospoda rzy Marek Klusek. Na początku groźniejsze akcje przeprowadzali goście. W 10 min po strzale Gembusia, Kłusek wybił palcami piłkę, zmierzającą przy słupku do siatki, na róg. Sześć minut później zablokowany został strzał Chytły w polu karnym. Natomiast w 19 min po ładnym podaniu Gembusia, który w całym meczu umiejętnie rozgrywał piłkę i kierował poczynaniami kolegów, do Różyckiego, ten drugi strzelał z lewej strony z dosyć z ostrego kąta, ale minimalnie chybił. Piłka przeleciała tuż koło słupka. W 24 min strzał D. Grabonia obronił Kłusek.
Mimo groźniejszych akcji na trudnym boisku gości, to miejscowi objęli prowadzenie po zagraniu z rogu Montski i pięknym strzale głową Nycza, który wyskoczył do wysokiej piłki i nie dał szans Łyskanyczowi. Zamczysko nie cieszyło się zbyt długo prowadzeniem, bo Lasek w efektownym stylu zakręcił piłkę lewą nogą strzelając bezpośrednio z rzutu wolnego (z boku pola karnego) i piłka wpadła do siatki. Drugi gol dla gości padł po szybkiej wyminie piłki i składnym odegraniu Różyckiego do Krajewskiego, który z 16 m pokonał Kłuska. Zamczysko mimo kilku akcji nie stworzyło już w I połowie do godnej sytuacji do zdobycia gola. Natomiast Leśnik kontrolował przebieg wydarzeń na boisku, zbytnio się nie wysilając.
W 59 min W. Mąkosa sfaulował T. Sidora z boku pola karnego i rzut wolny wykonywał Lasek, który omal nie skopiował swojego wyczyny z 28 min. Tym razem Kłusek nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę. Telewizyjna była akcja Leśnika w 63 min. Po szybkim kontrataku i rajdzie prawą stroną boiska Gembusia i jego centrze na przeciwległą stronę poła karnego, do wysokiej piłki wyskoczył D. Graboń i strzałem głową pokonał bramkarza Zamczyska. Trzy minuty później strzelał Różycki, ale tym razem Kłusek nie dał się zaskoczyć. Zamczysko atakowało do ostatniego gwizdka sędziego. Ambicji nie można im było odmówić, ale wyraźnie brakowało sił. W 77 min zaprzepaścił okazję Koszela, a minutę później W. Mą- kosa przeprowadził dynamiczną akcję lewą stroną boiska, strzelił w biegu, ale Łyskanycz odbił piłkę nogami. Leśnik zadowolony z wyniku zbytnio się już nie wysilał.
Słabo prowadzili mecz sędziowie ze Słowacji, którzy popełnili mnóstwo błędów, często wzajemnie wykluczających się decyzji i w kilku sytuacjach byli zbyt pobłażliwi przy przewinieniach zawodników.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css