Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Leśnik Baligród-Jasiołka Świerzowa 3:0 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Jasiołka Świerzowa
    18 kolejka 2005-04-10
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - A.Majer, W.Chytła, K.Graboń, J.Krajewski - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, D.Kaczmar - D.Graboń, S.Rachwał,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaD.Kaczmar (67' K.Sidor) S.Rachwał (60' P.Bereżański)

Jasiołka Świerzowa: M.Mastaj - Ł.Gęsiak, P.Ginalski, Ł.Cichoń, K.Gonet - T.Klatka, W.Śledź, Ł.Wilk, R.Krzanowski - A.Westwalewicz, M.Ginalski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Cichoń (68' B.Wójcik) A.Westwalewicz (45' N.Sikora) M.Ginalski (69' P.Żołna)

Sędziowali Hubert Mańko oraz Ryszard Gosztyła, Mirosław Stabryła z Sanoka

Gole

Żółta kartka J.Krajewski, D.Graboń, - W.Śledź, P.Żołna,
-
Widzów: 150
Mecz został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Leśnika. W drużynie gości zagrał niuprawniony zawodnik
Przed rozpoczęciem meczu zawodnicy, sędziowie i kibice minutą ciszy uczcili pamięć Papieża Jana Pawła II. W I połowie nie było to wielkie widowisko. Piłkarze rzadko strzelali na bramki. Gra toczyła się głównie w środku boiska. Goście dobrze przygotowani kondycyjnie, grali pressingiem i mieli chwilami przewagę. Leśnik mógł objąć prowadzenie w 44 min., ale po strzale z rzutu wolnego zza narożnika pola karnego Gembusia piłka odbiła się od poprzeczki.
Po przerwie gospodarze zaczęli atakować, ale niezbyt udanie. Pierwszą groźniejszą sytuację stworzyli goście w 48 mm, jednak M. Ginalski z 18 m nie trafił w bramkę. W 59 min po strzale z wolnego (narożnik pola karnego) Paczkowskiego, Mastaj w bardzo ładnym stylu wybił piłkę. Dwie minuty później po dośrodkowaniu T. Sidora, D. Graboń z 4 m trafił prosto w bramkarza gości. Gospodarze mogli zdobyć gola w 75 min., ale z 4 m nie trafił w bramkę T. Sidor, którego umiejętnie blokował Mastaj. Goście zdobyli zwycięskiego gola po błędzie przed polem karnym Gembusia. Przyjezdni przejęli piłkę i dośrodkowali. Futbolówka trafiła w słupek, a skutecznie z 11 m skierował ją do pustej bramki Ł. Gęsiak.
Leśnik zagrał słabiej niż w sobotę wielkanocną, kiedy pokonał liderującą Naftę. Natomiast Aspol zaprezentował się korzystniej od jedlickiego zespołu.