Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Rafineria Czarni II Jasło-Leśnik Baligród 1:5 (0:4)

relacja  Rafineria Czarni II Jasło - Leśnik Baligród
    17 kolejka 2005-05-03
Wyjściowe jedynastki:
Rafineria Czarni II Jasło: R.Jędrysik - K.Sasak, J.Chrząszcz, .Czerkowicz, R.Dyląg - T.Kaszycki, O.Flis, Ł.Gryboś, W.Dziedzic - .Zięba, .Rączka,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Gryboś (45' A.Abramowicz) .Rączka (67' M.Gałuszka)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - K.Graboń, W.Chytła, K.Sidor, J.Krajewski - P.Paczkowski, R.Gembuś, T.Sidor, S.Rachwał - D.Graboń, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Krajewski (60' P.Lasek) S.Rachwał (77' P.Świetlicki) D.Graboń (45' D.Kaczmar) K.Różycki (84' M.Ostalecki)

Sędziowali Krzysztof Wojnar oraz Janusz Solecki, Dariusz Bargiel z Krosna

Gole 1 D.Graboń (12), 2 S.Rachwał (28), 3 S.Rachwał (34), 4 K.Różycki (40), 5 P.Paczkowski (89),
1 O.Flis (88),

Żółta kartka R.Dyląg, R.Dyląg, W.Dziedzic, - D.Graboń,
Czerwona kartkaK.Sasak(20), R.Dyląg(4),
Widzów: 50
Już w 4 min Dyląg został ukarany dwoma żółtymi kartkami i w efekcie czerwoną. Kilkanaście minut później gospodarzy osłabił jeszcze Sasak, który ujrzał czerwoną kartkę za faul bez piłki. Jaślanie grali prawie cały mecz w dziewięciu, a w drugiej części gry na boisko weszli bramkarze (Abramowicz, Gałuszka), bo trener Ryszard Tuleja nie miał innych zawodników rezerwowych. W takiej sytuacji wiadomo było, że gospodarzom trudno będzie sobie poradzić z szybko i pomysłowo grającą drużyną Leśnika. Już w 12 min D. Graboń przelobował Jędrysika. Rezultat podwyższył S. Rachwał uderzeniem z około 17 m. Ten sam zawodnik 6 minut później zdobył kolejną bramkę, a wynik do przerwy ustalił Różycki.
Po zmianie stron goście sprawiali wrażenie, że są zadowoleni z rezultatu i nie forsowali już tak dużego tempa gry. Dobrze w bramce miejscowych spisywał się Jędrysik, który uratował swój zespół od wyższej porażki. Kiedy nieliczni kibice szykowali się do wyjścia ze stadionu, honorową bramkę zdobył Oktawian Flis, a wynik spotkania ustalił minutę przed końcem Paczkowski. W sumie gospodarze, mimo wysokiej porażki, zasłużyli na słowa uznania za ambitną grę. W, dziewięciu bowiem trudno pokusić się o korzystny wynik.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css