Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2004/05 :.
Leśnik Baligród-Zamczysko Odrzykoń 0:3 (0:3)

relacja  Leśnik Baligród - Zamczysko Odrzykoń
    13 kolejka 2004-10-31
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - A.Majer, W.Piechnik, K.Graboń, W.Chytła - P.Paczkowski, P.Lasek, T.Sidor, M.Ostalecki - P.Bereżański, D.Kaczmar,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (77' P.Świetlicki) M.Ostalecki (45' M.Tokarczyk) P.Bereżański (45' S.Rachwał) D.Kaczmar (75' P.Miller)

Zamczysko Odrzykoń: M.Kłusek - P.Bryś, M.Skiba, D.Dubis, B.Wójcik - K.Skiba, M.Tereszkiewicz, W.Montsko, M.Guzik - W.Mąkosa, Ł.Syrek,

Widzów: 200
Leśnik zagrał najsłabszy mecz w sezonie i niespodziewanie uległ zdeterminowanemu Zamczysku. Goście zagrali poprawnie i w 11 min po strzale Montski, Łyskanycz odbił piłkę na róg. W 14 min powinno być 0-1, ale po strzale Montski z 8 m piłka trafiła w Majera. Dwie minuty później po strzale K.Skiby z 20 m trafiła w poprzeczkę. Goście objęli prowadzenie po zagraniu z rogu i strzale głową Wójcika. Drugi gol to efekt bardzo lekkiego strzału M. Mąkosy z 20 m. Piłka podskoczyła przed Łyskanyczem, zmyliła bramkarza Leśnika i wpadła do siatki. Natomiast w 37 min po uderzeniu Dubisa piłka trafiła w poprzeczkę. Trzeciego gola podopieczni trenera Antoniego Mrowca zdobyli po wrzutce na pole karne i Syrek z 5 m wpakował piłkę do siatki.
Po przerwie Zamczysko neutralizowało ataki Leśnika, który nie potrafił znaleźć sposobu na zdobycie goli. W 52 min Majer z 13 m nie trafił w bramkę, podobnie jak Chytła w 59 min. Goście groźnie kontratakowali i w 86 min sytuacji sam na sam nie wykorzystał Syrek (Łyskanycz obronił strzał młodego zawodnika Zamczyska).
Źródło:Dziennik Polski