Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2003/2004 :.
Szarotka Uherce-Leśnik Baligród 1:1 (1:0)

relacja  Szarotka Uherce - Leśnik Baligród
    7 kolejka 2003-09-14
Wyjściowe jedynastki:
Szarotka Uherce: J.Homa - K.Sędzimir, G.Wojtaszek, B.Czenczek, J.Sowa - A.Sadowski, Ł.Usyk, T.Pałysz, S.Rachwał - A.Daszkiewicz, P.Koza,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaB.Czenczek (63' P.Sędzimir) A.Daszkiewicz (80' M.Cwenar) P.Koza (60' A.Osiniak)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - A.Majer, W.Piechnik, K.Graboń, J.Jaworski - P.Paczkowski, M.Łoch, T.Sidor, D.Graboń - D.Kaczmar, W.Chytła,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (81' P.Bereżański) D.Graboń (45' R.Szewczyk) D.Kaczmar (71' Z.Prystasz)

Sędziowali Janusz Solecki oraz Stanisław Urbanek, Adam Józefczyk z Krosna

Gole 1 J.Jaworski (67),
1 A.Daszkiewicz (25),

Żółta kartka B.Czenczek, S.Rachwał, - J.Jaworski, - M.Łoch, - W.Chytła, - W.Chytła,
Czerwona kartka - A.Majer(69), - W.Chytła(77),
Widzów: 400
Szarotka rozegrała najsłabszy w tym sezonie mecz na swoim boisku, natomiast goście mogli zdobyć dwa gole już na samym początku. W 7 min po zagraniu Łocha Paczkowski nie wykorzystał idealnej sytuacji, pudłując z 5 m. W 12 min Łoch był przed bramkarzem Szarotki, jednak Homa 5 m przed bramką okazał się szybszy i złapał piłkę. Szarotka wyszła naprowadze nie w 25 min po zagraniu Pałysza do K. Sędzimira i centrze z narożnika pola karnego. Bramkarz Łyskanycz minął się z piłką, zaś Daszkiewicz wpakował ja, do siatki. W 37 min Wojtaszek omal nie zdobył gola z połowy boiska.
Po przerwie nadal przeważał Leśnik, który dyktował warunki gry. W 56 min bliski zdobycia gola był R. Szewczyk. Goście wyrównali po zagraniu z rogu, i strzale Jaworskiego, który nie dał szans Homie. W 69 min arbiter podyktował rzut karny za faul na Sadowskim. Z decyzją tą nie chciał się po godzić grający trener Leśnika Artur Majer i ujrzał czerwoną kartkę. "Jedenastkę" wykonywał Usyk, jednak Łyskanycz odbił piłkę - po raz drugi skutecznie interweniował przy dobitce Pałysza. W 77 min Chytła za faul na P. Sędzimirze został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić boisko. Rzut wolny z 20 m wykonywał wtedy Wojtaszek - i trafił w stojących w murze za wodników Leśnika.
Mimo przewagi dwóch graczy Szarotka nie zdobyła zwycięskie go gola, rozczarowując swoją postawą licznych kibiców. Leśnik zaprezentował się natomiast bardzo dobrze.
 
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css