Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2003/2004 :.
Górnik Grabownica-Leśnik Baligród 0:2 (0:0)

relacja  Górnik Grabownica - Leśnik Baligród
    16 kolejka 2004-03-21
Wyjściowe jedynastki:
Górnik Grabownica: T.Kielar - Ł.Kielar, B.Pająk, K.Ryba, D.Lorenc - S.Turopolski, A.Ryba, R.Graboń, Ł.Wójcik - K.Sabat, B.Orłowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Kielar (77' G.Mleczko) R.Graboń (79' M.Dereń)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - A.Majer, W.Piechnik, K.Graboń, W.Chytła - P.Paczkowski, M.Łoch, T.Sidor, A.Mielnik - P.Lasek, Ł.Czenczek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Łoch (80' P.Bereżański) P.Lasek (60' D.Graboń) Ł.Czenczek (86' D.Kaczmar)

Sędziowali Dariusz Buczyński oraz Ryszard Denega, Wojciech Geldner z Sanoka

Gole 1 M.Łoch (65), 2 D.Graboń (73),

Żółta kartka - W.Chytła, - M.Łoch,

Widzów: 150
W I połowie mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 10 mm, ale Sabat nie wykorzystał rzutu karnego (Łyskanycz obronił strzał) podyktowanego za faul na Orłowskim. Ponad to w 25 min ładnie strzelał R. Graboń z 20 m, ale obrońcy Leśnika zablokowali piłkę. Emocje zaczęły się w II połowie. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów.
W 60 min strzał z wolnego Orłowskiego obronił Łyskanycz. Pięć minut później goście prowadzili 1 - 0 po ładnej, składnej akcji, szybkim trzem podaniom, zakończonym uderzeniem z 7 m Górnik ruszył do odrabiania strat i został srogo skarcony przez przyjezdnych. W 73 min po błędzie obrony, D. Graboń z 14 m przelobował T. Kielara. Górnik nie wykorzystał jeszcze dwóch bardzo dobrych okazji, mimo iż utrata drugie go gola podcięła gospodarzom nieco skrzydła. W 76 min sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystał A. Ryba, a trzy minuty później szansę zaprzepaścił Orłowski. W obydwu sytuacjach obronił strzały Łyskanycz. Próbowali jeszcze odmienić losy meczu m.in. Dereń i Lorenc, ale ich strzały były niecelne. Najlepszym zawodnikiem meczu był M.Łoch. Trener Górnika Roman Hadam zaznaczył po meczu, że na dyspozycji jego drużyny zaważyła m.in. niewielka liczba treningów na boisku.
Źródło:Dziennik Polski