Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2003/2004 :.
Zamczysko Mrukowa-Leśnik Baligród 1:3 (0:2)

relacja  Zamczysko Mrukowa - Leśnik Baligród
    13 kolejka 2003-10-16
Wyjściowe jedynastki:
Zamczysko Mrukowa: K.Mroczka - D.Socha, P.Bilski, G.Semla, T.Brej - B.Twardzik, T.Łącki, D.Szetlak, W.Bobula - J.Twardzik, P.Jasionowicz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaD.Szetlak (40' D.Borkowski)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - A.Majer, W.Piechnik, K.Graboń, J.Jaworski - P.Paczkowski, M.Łoch, T.Sidor, A.Mielnik - R.Szewczyk, Ł.Czenczek,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Jaworski (73' W.Chytła) P.Paczkowski (73' P.Bereżański) T.Sidor (80' Z.Prystasz) Ł.Czenczek (53' D.Kaczmar)

Sędziowali Wacław Lidwin z

Gole 1 P.Paczkowski (23), 2 T.Sidor (38), 3 R.Szewczyk (89),
1 D.Borkowski (80),

Żółta kartka - P.Paczkowski, - T.Sidor, - R.Szewczyk,

Widzów: 80
Gospodarze, mający wielkie problemy kadrowe, przegrali 4 mecz z kolei. Natomiast Leśnik wychodzi z kryzysu. Początek należał do gości, ale w bramce Zamczyska znakomicie spisywał się K. Mroczka. Pierwszego gola Leśnik zdobył po błędzie obrony miejscowych i strzale z 10 m Paczkowskiego. Drugi gol to efekt strzału Sidora z 12 m, piłka wpadła do siatki koło słupka. Gospodarze mogli zdobyć gola w 32 min, ale Łącki zbyt długo zwlekał na 17 m z oddaniem strzału i piłkę odebrali mu zawodnicy Leśnika.
W 57 i 63 min R. Szewczyk przegrał z bramkarzem Zamczyska, a w 65 min strzał J. Twardzika obronił Łyskanycz. W bramkę nie trafiali także Łącki (70) i J. Twardzik (72 min). W 74 min Paczkowski był sam przed bramkarzem gospodarzy, ale Mroczka pewnie obronił. Podopieczni Janusza Sokołowskiego kontaktowego gola zdobyli po zagraniu B. Twardzika do debiutującego w Zamczysku Damiana Borkowskiego (po dwuletniej przerwie znów na boisku, wcześniej grał w Nafcie Jasło), który z strzałem z 13 m pokonał Łyskanycza. Miejscowi zaatakowali i okazji w 84 min nie wykorzystał Łącki oraz chwilę później Borkowski, który nie trafił z 14 m w bramkę. Goście trzeciego gola zdobyli po kontrataku. Kaczmar zagrał wzdłuż bramki, a R. Szewczyk z 5 m posłał piłkę do pustej bramki.
Źródło:Dziennik Polski
 
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css