Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 Terminarz - Jesień :.
KolDataPomiędzyWynik
12015-08-02 16:30Sanovia Lesko - Leśnik Baligród0:2 (0:1)
12015-08-02Ekoball Stal Sanok - Błękitni Jasienica Rosielna4:0 (0:0)
12015-08-02Lotniarz Bezmiechowa - Bukowianka Bukowsko3:0 (0:0)
12015-08-02Brzozovia Brzozów - LKS Izdebki1:0 (0:0)
12015-08-02Victoria Pakoszówka - LKS Haczów1:1 (0:0)
12015-08-02Wisłok Sieniawa - Orzeł Bażanówka3:3 (0:0)
12015-08-02Iskra Iskrzynia - Płomień Zmiennica1:2 (0:0)
12015-08-02pauza - Sanbud Długie: (:)
12015-08-02Cisy Jabłonica Polska - Wisłok Krościenko Wyżne4:1 (0:0)

22015-08-09 16:30Wisłok Krościenko Wyżne - Leśnik Baligród2:3 (2:0)
22015-08-09Sanbud Długie - Cisy Jabłonica Polska3:2 (0:0)
22015-08-09Płomień Zmiennica - pauza: (:)
22015-08-09Orzeł Bażanówka - Iskra Iskrzynia4:1 (0:0)
22015-08-09LKS Haczów - Wisłok Sieniawa4:3 (0:0)
22015-08-09LKS Izdebki - Victoria Pakoszówka2:1 (0:0)
22015-08-09Brzozovia Brzozów - Bukowianka Bukowsko0:2 (0:0)
22015-08-09Błękitni Jasienica Rosielna - Lotniarz Bezmiechowa1:0 (0:0)
22015-08-09Sanovia Lesko - Ekoball Stal Sanok0:2 (0:0)

32015-08-16 16:30Ekoball Stal Sanok - Leśnik Baligród3:2 (3:1)
32015-08-16Lotniarz Bezmiechowa - Sanovia Lesko4:0 (0:0)
32015-08-16Brzozovia Brzozów - Błękitni Jasienica Rosielna3:2 (0:0)
32015-08-16Victoria Pakoszówka - Bukowianka Bukowsko3:4 (0:0)
32015-08-16Wisłok Sieniawa - LKS Izdebki0:1 (0:0)
32015-08-16Iskra Iskrzynia - LKS Haczów0:0 (0:0)
32015-08-16pauza - Orzeł Bażanówka: (:)
32015-08-16Cisy Jabłonica Polska - Płomień Zmiennica1:2 (0:0)
32015-08-16Wisłok Krościenko Wyżne - Sanbud Długie1:1 (0:0)

42015-08-23Leśnik Baligród - Sanbud Długie2:3 (0:2)
42015-08-23Płomień Zmiennica - Wisłok Krościenko Wyżne0:2 (0:0)
42015-08-23Orzeł Bażanówka - Cisy Jabłonica Polska1:5 (0:0)
42015-08-23LKS Haczów - pauza: (:)
42015-08-23LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia1:1 (0:0)
42015-08-23Wisłok Sieniawa - Bukowianka Bukowsko0:3 (0:0)
42015-08-23Błękitni Jasienica Rosielna - Victoria Pakoszówka0:1 (0:0)
42015-08-23Sanovia Lesko - Brzozovia Brzozów0:0 (0:0)
42015-08-23Ekoball Stal Sanok - Lotniarz Bezmiechowa3:0 (0:0)

52015-08-30Lotniarz Bezmiechowa - Leśnik Baligród3:4 (0:0)
52015-08-30Brzozovia Brzozów - Ekoball Stal Sanok1:6 (0:0)
52015-08-30Victoria Pakoszówka - Sanovia Lesko5:2 (0:0)
52015-08-30Wisłok Sieniawa - Błękitni Jasienica Rosielna2:4 (0:0)
52015-08-30Iskra Iskrzynia - Bukowianka Bukowsko4:1 (0:0)
52015-08-30pauza - LKS Izdebki: (:)
52015-08-30Cisy Jabłonica Polska - LKS Haczów1:0 (0:0)
52015-08-30Wisłok Krościenko Wyżne - Orzeł Bażanówka1:3 (0:0)
52015-08-30Sanbud Długie - Płomień Zmiennica2:0 (0:0)

62015-09-06Leśnik Baligród - Płomień Zmiennica5:4 (2:1)
62015-09-06Orzeł Bażanówka - Sanbud Długie0:0 (0:0)
62015-09-06LKS Haczów - Wisłok Krościenko Wyżne2:2 (0:0)
62015-09-06LKS Izdebki - Cisy Jabłonica Polska3:0 (0:0)
62015-09-06Bukowianka Bukowsko - pauza: (:)
62015-09-06Błękitni Jasienica Rosielna - Iskra Iskrzynia2:1 (0:0)
62015-09-06Sanovia Lesko - Wisłok Sieniawa3:2 (0:0)
62015-09-06Ekoball Stal Sanok - Victoria Pakoszówka3:1 (0:0)
62015-09-06Lotniarz Bezmiechowa - Brzozovia Brzozów3:1 (0:0)

72015-09-13Brzozovia Brzozów - Leśnik Baligród5:2 (2:0)
72015-09-13Victoria Pakoszówka - Lotniarz Bezmiechowa1:3 (0:0)
72015-09-13Wisłok Sieniawa - Ekoball Stal Sanok1:3 (0:0)
72015-09-13Iskra Iskrzynia - Sanovia Lesko4:2 (0:0)
72015-09-13pauza - Błękitni Jasienica Rosielna: (:)
72015-09-13Cisy Jabłonica Polska - Bukowianka Bukowsko3:1 (0:0)
72015-09-13Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Izdebki4:4 (0:0)
72015-09-13Sanbud Długie - LKS Haczów0:0 (0:0)
72015-09-13Płomień Zmiennica - Orzeł Bażanówka4:2 (0:0)

82015-09-20Leśnik Baligród - Orzeł Bażanówka1:1 (1:1)
82015-09-20LKS Haczów - Płomień Zmiennica2:2 (0:0)
82015-09-20LKS Izdebki - Sanbud Długie0:1 (0:0)
82015-09-20Bukowianka Bukowsko - Wisłok Krościenko Wyżne3:1 (0:0)
82015-09-20Błękitni Jasienica Rosielna - Cisy Jabłonica Polska1:5 (0:0)
82015-09-20Sanovia Lesko - pauza: (:)
82015-09-20Ekoball Stal Sanok - Iskra Iskrzynia1:2 (0:0)
82015-09-20Lotniarz Bezmiechowa - Wisłok Sieniawa4:1 (0:0)
82015-09-20Brzozovia Brzozów - Victoria Pakoszówka1:3 (0:0)

92015-09-27Victoria Pakoszówka - Leśnik Baligród3:0 (0:0)
92015-09-27Wisłok Sieniawa - Brzozovia Brzozów3:2 (0:0)
92015-09-27Iskra Iskrzynia - Lotniarz Bezmiechowa3:2 (0:0)
92015-09-27pauza - Ekoball Stal Sanok: (:)
92015-09-27Cisy Jabłonica Polska - Sanovia Lesko0:1 (0:0)
92015-09-27Wisłok Krościenko Wyżne - Błękitni Jasienica Rosielna2:1 (0:0)
92015-09-27Sanbud Długie - Bukowianka Bukowsko3:4 (0:0)
92015-09-27Płomień Zmiennica - LKS Izdebki6:1 (0:0)
92015-09-27Orzeł Bażanówka - LKS Haczów2:0 (0:0)

102015-10-04Leśnik Baligród - LKS Haczów1:0 (0:0)
102015-10-04LKS Izdebki - Orzeł Bażanówka2:2 (0:0)
102015-10-04Bukowianka Bukowsko - Płomień Zmiennica1:0 (0:0)
102015-10-04Błękitni Jasienica Rosielna - Sanbud Długie0:5 (0:0)
102015-10-04Sanovia Lesko - Wisłok Krościenko Wyżne3:2 (0:0)
102015-10-04Ekoball Stal Sanok - Cisy Jabłonica Polska4:0 (0:0)
102015-10-04Lotniarz Bezmiechowa - pauza: (:)
102015-10-04Brzozovia Brzozów - Iskra Iskrzynia1:2 (0:0)
102015-10-04Victoria Pakoszówka - Wisłok Sieniawa3:1 (0:0)

112015-10-11Wisłok Sieniawa - Leśnik Baligród4:1 (0:0)
112015-10-11Iskra Iskrzynia - Victoria Pakoszówka1:1 (0:0)
112015-10-11pauza - Brzozovia Brzozów: (:)
112015-10-11Cisy Jabłonica Polska - Lotniarz Bezmiechowa2:3 (0:0)
112015-10-11Wisłok Krościenko Wyżne - Ekoball Stal Sanok2:2 (0:0)
112015-10-11Sanbud Długie - Sanovia Lesko1:0 (0:0)
112015-10-11Płomień Zmiennica - Błękitni Jasienica Rosielna1:1 (0:0)
112015-10-11Orzeł Bażanówka - Bukowianka Bukowsko4:2 (0:0)
112015-10-11LKS Haczów - LKS Izdebki4:0 (0:0)

122015-10-18Leśnik Baligród - LKS Izdebki3:1 (1:0)
122015-10-18Bukowianka Bukowsko - LKS Haczów4:2 (0:0)
122015-10-18Błękitni Jasienica Rosielna - Orzeł Bażanówka0:1 (0:0)
122015-10-18Sanovia Lesko - Płomień Zmiennica4:2 (0:0)
122015-10-18Ekoball Stal Sanok - Sanbud Długie4:0 (0:0)
122015-10-18Lotniarz Bezmiechowa - Wisłok Krościenko Wyżne2:0 (0:0)
122015-10-18Brzozovia Brzozów - Cisy Jabłonica Polska0:1 (0:0)
122015-10-18Victoria Pakoszówka - pauza: (:)
122015-10-18Wisłok Sieniawa - Iskra Iskrzynia5:3 (0:0)

132015-10-25Iskra Iskrzynia - Leśnik Baligród7:1 (0:0)
132015-10-25pauza - Wisłok Sieniawa: (:)
132015-10-25Cisy Jabłonica Polska - Victoria Pakoszówka4:0 (0:0)
132015-10-25Wisłok Krościenko Wyżne - Brzozovia Brzozów1:4 (0:0)
132015-10-25Sanbud Długie - Lotniarz Bezmiechowa2:1 (0:0)
132015-10-25Płomień Zmiennica - Ekoball Stal Sanok1:4 (0:0)
132015-10-25Orzeł Bażanówka - Sanovia Lesko0:0 (0:0)
132015-10-25LKS Haczów - Błękitni Jasienica Rosielna2:1 (0:0)
132015-10-25LKS Izdebki - Bukowianka Bukowsko2:2 (0:0)

142015-10-31Leśnik Baligród - Bukowianka Bukowsko3:0 (0:0)
142015-10-31Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Izdebki4:1 (0:0)
142015-10-31Sanovia Lesko - LKS Haczów3:0 (0:0)
142015-10-31Ekoball Stal Sanok - Orzeł Bażanówka5:0 (0:0)
142015-10-31Lotniarz Bezmiechowa - Płomień Zmiennica3:1 (0:0)
142015-10-31Brzozovia Brzozów - Sanbud Długie1:2 (0:0)
142015-10-31Victoria Pakoszówka - Wisłok Krościenko Wyżne4:2 (0:0)
142015-10-31Wisłok Sieniawa - Cisy Jabłonica Polska1:0 (0:0)
142015-10-31Iskra Iskrzynia - pauza: (:)

152015-11-08pauza - Leśnik Baligród: (:)
152015-11-08Cisy Jabłonica Polska - Iskra Iskrzynia0:5 (0:0)
152015-11-08Wisłok Krościenko Wyżne - Wisłok Sieniawa1:3 (0:0)
152015-11-08Sanbud Długie - Victoria Pakoszówka1:2 (0:0)
152015-11-08Płomień Zmiennica - Brzozovia Brzozów2:3 (0:0)
152015-11-08Orzeł Bażanówka - Lotniarz Bezmiechowa3:3 (0:0)
152015-11-08LKS Haczów - Ekoball Stal Sanok1:3 (0:0)
152015-11-08LKS Izdebki - Sanovia Lesko1:3 (0:0)
152015-11-08Bukowianka Bukowsko - Błękitni Jasienica Rosielna1:1 (0:0)

162015-11-11Leśnik Baligród - Błękitni Jasienica Rosielna1:3 (1:0)
162015-11-11Sanovia Lesko - Bukowianka Bukowsko3:0 (0:0)
162015-11-11Ekoball Stal Sanok - LKS Izdebki8:0 (0:0)
162015-11-11Lotniarz Bezmiechowa - LKS Haczów3:2 (0:0)
162015-11-11Brzozovia Brzozów - Orzeł Bażanówka0:5 (0:0)
162015-11-11Victoria Pakoszówka - Płomień Zmiennica4:0 (0:0)
162015-11-11Wisłok Sieniawa - Sanbud Długie0:3 (0:0)
162015-11-11Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne4:0 (0:0)
162015-11-11pauza - Cisy Jabłonica Polska: (:)

172015-11-15Cisy Jabłonica Polska - Leśnik Baligród7:1 (0:0)
172015-11-15Wisłok Krościenko Wyżne - pauza: (:)
172015-11-15Sanbud Długie - Iskra Iskrzynia1:0 (0:0)
172015-11-15Płomień Zmiennica - Wisłok Sieniawa4:2 (0:0)
172015-11-15Orzeł Bażanówka - Victoria Pakoszówka3:1 (0:0)
172015-11-15LKS Haczów - Brzozovia Brzozów2:2 (0:0)
172015-11-15LKS Izdebki - Lotniarz Bezmiechowa0:1 (0:0)
172015-11-15Bukowianka Bukowsko - Ekoball Stal Sanok0:1 (0:0)
172015-08-02Błękitni Jasienica Rosielna - Sanovia Lesko1:3 (0:0)

 

valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2017 valid-css