Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Cosmos Nowotaniec-Leśnik Baligród 1:1 (0:1)

relacja  Cosmos Nowotaniec - Leśnik Baligród
    9 kolejka 2008-09-28
Wyjściowe jedynastki:
Cosmos Nowotaniec: M.Szatkowski -
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - W.Chytła, K.Graboń, M.Ostalecki, A.Sawiński - K.Różycki, R.Gembuś, M.Gembuś, A.Osiniak - D.Graboń, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaA.Sawiński (75' M.Sadowski) K.Różycki (76' P.Świetlicki)

Sędziowali Józef Krzysztyński oraz Rafał Żychowski, Bartosz Belczyk z Krosno

Gole 1 W.Tarnolicki (21),
1 M.Szatkowski (53),

Żółta kartka - P.Łyskanycz, - M.Ostalecki, - M.Gembuś, - D.Graboń,

Widzów: 250
Nie udał się rewanż gospodarzom za porażkę z Leśnikiem w ostatnim meczu poprzedniego sezonu, kiedy przegrali na swoim boisku 2-5. Była to wtedy pierwsza porażka Cosmosu u siebie od dwóch sezonów. Leśnik był pierwszą drużyną, która zdobyła twierdzę Nowotaniec.
Wczoraj mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny przeprowadzały na przemian widowiskowe, składne akcje. W 8 min po strzale B. Adamskiego, Łyskanycz spisał się bez zarzutu. Odpowiedź Leśnika była natychmiastowa. W 9 min akcję Tarnolickiego - po minięciu 2 zawodników gospodarzy - przerwał dopiero Majka. Gospodarze powinni prowadzić w 20 min. Po kapitalnej akcji Michała Szatkowskiego, który minął czterech zawodników Leśnika, Spaliński z 2 m nie trafił w bramkę. To się srogo zemściło. Goście przeprowadzili bardzo ładną akcję. Po zagraniu Różyckiego, Tamolicki uderzył z pierwszej piłki i grający trener Leśnika zbierał gratulacje od kolegów.
Po przerwie Cosmos miał zdecydowaną przewagę. Zdobył gola po indywidualnej akcji Michała Szatkowskiego, który minął czterech zawodników gości i strzelił nie do obrony z dużego kąta. W 57 min znów Tarnolicki z wolnego próbował zaskoczyć Jańca. Natomiast w 63 min Spaliński minimalnie chybił. W 77 min Laskowski, który wyszedł na czystą pozycję i przelobował bramkarza, trafił ostatecznie w poprzeczkę. Szanse na zdobycie gola miał jeszcze w 90 min Tarnolicki, ale jego strzał z 20 m Janiec obronił.