Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Zamczysko Odrzykoń-Leśnik Baligród 1:1 (1:0)

relacja  Zamczysko Odrzykoń - Leśnik Baligród
    7 kolejka 2008-09-14
Wyjściowe jedynastki:
Zamczysko Odrzykoń: A.Uchman - P.Wilk, P.Drozd, W.Dończak, D.Dziedzic - P.Stopa, S.Stopa, M.Berkowicz, Ł.Stec - .Bardzik, Ł.Pytlowany,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaS.Stopa (79' Ł.Kalityński) Ł.Stec (87' .Modliszewski) .Bardzik (66' .Choligowski)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - P.Paczkowski, W.Chytła, M.Sadowski, K.Graboń - R.Gembuś, M.Gembuś, D.Graboń, K.Różycki - W.Tarnolicki, M.Biłas,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaW.Chytła (53' P.Bereżański) D.Graboń (79' A.Osiniak) K.Różycki (86' P.Świetlicki) M.Biłas (53' A.Sawiński)

Sędziowali Dawid Jakubiński oraz Daniel Aleksander, Jan Majewski z Jasła

Gole 1 P.Bereżański (63),
1 Ł.Pytlowany (5),

Żółta kartka P.Wilk, - P.Bereżański, - D.Graboń, - A.Osiniak, - A.Sawiński,
Czerwona kartka - P.Bereżański(0),
Widzów: 80
Zamczysku wystarczyło sił na I połowę, w której było równorzędnym przeciwnikiem dla Leśnika i stworzyło kilka groźnych sytuacji. Z kolei Leśnik przed przerwą popełnił kitka błędów, a jeden z nich przypłacił utratą gola. Po zmianie stron goście przejęli inicjatywę. Zamczysko zrobiło zaledwie kilka "wycieczek" poza swoją połowę.
W 5 min nie upilnowany przez obronę gości Pytlowany z 16 metrów przerzucił piłkę nad łyskanyczem, który za daleko wyszedł z bramki. W 8 min R. Gembuś mógł wyrównać, ale po dograniu z rogu D. Grabonia przestrzelił. Moment później strzał Tarnolickiego wybił obrońca. W 22 min silne uderzenie Steca z bliska obronił bramkarz. Szansę na podwyższenie 2 minuty później miał Pytlowany, ale główkował nad poprzeczką. Przed zakończeniem I połowy gospodarze mieli jeszcze dwie szanse: Stec podał do wychodzącego na czystą pozycję Bardzika, ale ten fatalnie trafił w piłkę, a Kalityński z 22 m uderzył obok słupka. II potowa też zaczęła się od okazji dla Zamczyska, ale zmarnował ją na 14 m P. Wilk, źle trafiając w piłkę. Przypadkowo mógł paść gol dla miejscowych w 78 min. Obrońca Leśnika mocno wybił piłkę, ale odbiła się od nóg piłkarza Zamczyska, "wystrzeliła" w górę i omal nie przelogowała Łyskanycza, który wrócił do bramki w ostatnim momencie. Wcześniej Paczkowski mocno strzelał z wolnego z 20 m. Piłka przeszła przez mur, ale Uchman nie dał się zaskoczyć. Moment później, po wolnym egzekwowanym Przez Paczkowskiego, Bereżański z 2 m uprzedzając obrońców wpakował piłkę do siatki. W tej sytuacji Uchman nie mógł nic zrobić, ale pozostałe strzały, min. Tarnolickiego i Osiniaka obronił w doskonałym stylu.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css