Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:0 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Bieszczady Ustrzyki Dolne
    6 kolejka 2008-09-07
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródM.Majda - P.Paczkowski, K.Graboń, M.Sadowski, R.Gembuś - M.Gembuś, A.Osiniak, D.Graboń, K.Różycki - W.Tarnolicki, W.Chytła,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Graboń (80' A.Sawiński) M.Sadowski (82' M.Ostalecki) K.Różycki (88' P.Świetlicki)

Bieszczady Ustrzyki Dolne: P.Sawczyn - Ł.Dyrda, J.Chudzik, K.Demkowski, P.Ożóg - N.Słotwiński, I.Gajewski, M.Łoch, M.Kurzeja - H.Dumah-Doe, M.Bugaj,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaŁ.Dyrda (70' A.Przybycień) P.Ożóg (78' K.Gromala) I.Gajewski (45' .Terefeńko) M.Bugaj (67' D.Piotrowski)

Sędziowali Rafał Żychowski oraz Mirosław Guzik, Grzegorz Meier z Krosna

Gole 1 W.Tarnolicki (57),

Żółta kartka R.Gembuś, D.Graboń, W.Chytła, - K.Demkowski, P.Ożóg,
-
Widzów: 350
W bieszczad.zkich derbach było dużo interesującej gry. W I połowie, wyrównanej, w 18 min Tarnolicki omal nie wykorzystał zagrania Chudzika do swojego bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk. Cztery minuty później po prostopadłym podaniu Łocha do Kumaha-Doe, czarnoskóry piłkarz z Ghany wpadł w pole karne, oddał strzał, ale debiutujący w bramce Leśnika junior Marcin Majda nie dał się zaskoczyć. Gospodarze w tym meczu zostali bez bramkarzy, bo za czerwoną kartkę pauzował Jan Łyskanycz, a Janis Luludis nie wrócił jeszcze z zagranicy. W 25 min po zagraniu Tarnolickiego do Osiniaka, wbiegający Różycki nie doszedł do piłki. Pięć minut później uderzał z 20 m Gajewski, ale Majda pewnie chwycił piłkę. Emocjonująca była końcówka I połowy. Najpierw po strzale Kumaha-Doe, bramkarz sparował piłkę, która jednak leciała w światło bramki, ale Paczkowski zdążył wybić futbolówkę. Za chwilę z rogu zagrywał Osiniak, a R. Gembuś minimalnie chybił po uderzeniu piłki głową.
Jedyna bramka meczu została zdobyta po ładnej akcji i rozegraniu piłki między R. Gembusiem, Osiniakiem i Różyckim, zakończona efektownym strzałem Tarnolickiego. Bieszczady próbowały zdobyć goła, ale ich akcje kończyły się najczęściej 25-30 metrów przed bramką Leśnika. Gospodarze byli bliscy zdobycia kolejnych bramek. W 65 min po zagraniu R. Gembusia, Tarnolicki wygrał pojedynek z Chudzikiem, ale po strzale trenera gospodarzy piłka po poprzeczce wyszła na aut. Za chwilę Sawczyn uratował Bieszczady po kombinacyjnej akcji D. Grabonia, M. Gembusia i Różyckiego.