Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Szarotka Uherce 5:3 (3:0)

relacja  Leśnik Baligród - Szarotka Uherce
    4 kolejka 2008-08-24
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - A.Sawiński, P.Paczkowski, W.Chytła, M.Sadowski - A.Osiniak, R.Gembuś, M.Gembuś, D.Graboń - W.Tarnolicki, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaW.Chytła (55' K.Graboń) M.Sadowski (78' M.Ostalecki) A.Osiniak (80' M.Kowalik) W.Tarnolicki (88' M.Biłas)

Szarotka Uherce: J.Homa - B.Kwaśnik, J.Krajewski, W.Kucharski, G.Wojtaszek - A.Sadowski, A.Daszkiewicz, T.Pałysz, K.Józefiak - S.Rachwał, P.Jaremczuk,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Józefiak (58' M.Pancerz) P.Jaremczuk (72' G.Pancerz)

Sędziowali Rafał Krężałek oraz Piotr Prajsner, Piotr Kubit z Krosno

Gole 1 W.Tarnolicki (17), 2 D.Graboń (19), 3 A.Osiniak (45), 4 A.Osiniak (67), 5 A.Osiniak (75),
1 S.Rachwał (47), 2 S.Rachwał (49), 3 S.Rachwał (85),

Żółta kartka A.Sawiński, K.Graboń, - G.Wojtaszek,
-
Widzów: 200
W bieszczadzkich derbach Adam Osiniak i Sebastian Rachwał popisali się hat trickami. Więcej powodów do radości mieli gospodarze, którzy wygrali pierwszy mecz na swoim boisku. Szarotka poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie.
W I połowie przeważał Leśnik, prowadzący grę i częściej utrzymujący się przy piłce. Ładna była akcja, po której zdobyli pierwszego gola W.Tarnolicki z pierwszej piłki zagrał do Osiniaka, ten odegrał piłkę do trenera Leśnika, który podciągnął z piłką 6 metrów i z około 28 m, zza narożnika pola karnego zaskoczył Homę w tzw. krótki słupek. Dwie minuty później było już 2-0. Tym razem R. Gembuś podał do Tamolickiego, który prostopadłym podaniem uruchomił D. Grabonia, a ten strzałem z 8 m pokonał bramkarza Szarotki. Potem kibice oglądali festiwal rzutów wolnych w wykonaniu Krajewskiego (26 min), Wojtaszka (30) i M. Gembusia (40), ale bez efektów bramkowych. W przedłużonym czasie gry I połowy, R. Gembuś zagrał do Osiniaka, który znalazł się sam przed bramkarzem. Homa, znający umiejętności byłego kolegi z drużyny, myślał, że będzie strzelał lewą nogą, a tymczasem Osiniak uderzył prawą i całkowicie zmylił bramkarza Szarotki.
Goście po przerwie szybko zdobyli dwa gole. Po stracie piłki przez Sawińskiego w środku boiska, A. Sadowski dośrodkował na pole karne, a w zamieszaniu Rachwał zdobył gola. Ten sam zawodnik 2 minuty później po zagraniu z rogu, wbił z bliska piłkę do siatki. Czwarty gol to efekt podania Tarnolickiego i strzału w tzw. krótki róg Osiniaka. W 75 min M. Gembuś był faulowany przez Wojtaszka, Leśnik jednak utrzymał się przy piłce, sędzia nie przerwał gry i Różycki zagrał do Osiniaka, a ten w pełnym biegu z 14 m trafił poniżej spojenia słupka z poprzeczką. Szarotka walczyła do końca i Rachwał po zagraniu z rogu - zdobył trzecią bramkę.