Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Partyzant Targowiska-Leśnik Baligród 4:0 (2:0)

relacja  Partyzant Targowiska - Leśnik Baligród
    3 kolejka 2008-08-17
Wyjściowe jedynastki:
Partyzant Targowiska: P.Michalak - M.Sokół, A.Makoś, M.Ginalski, K.Płonka - K.Gębarowski, S.Gołda, P.Ginalski, M.Jurczak - I.Zarzyka, W.Biały,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Gębarowski (80' P.Kubal) P.Ginalski (70' J.Szajna) M.Jurczak (70' P.Findysz) W.Biały (75' M.Wilk)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - M.Sadowski, W.Chytła, P.Paczkowski, M.Ostalecki - K.Różycki, R.Gembuś, M.Gembuś, A.Osiniak - P.Bereżański, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Różycki (80' M.Biłas) P.Bereżański (45' D.Graboń)

Sędziowali Marcin Samborowski oraz Tomasz Jagieła, Antoni Pelczarski z Krosna

Gole
1 I.Zarzyka (1), 2 I.Zarzyka (10), 3 A.Makoś (80), 4 A.Makoś (88 z karnego)

Żółta kartka A.Makoś, I.Zarzyka, W.Biały, - M.Sadowski, - W.Chytła,

Widzów: 300
Główny faworyt rozgrywek wysoko pokonał czołową drużynę minionego sezonu. Leśnik chyba przeżywa kryzys. Przegrał drugi mecz z rzędu.
Błyskawicznie zdobyty gol przez Ireneusza Zarzykę, który nie zmarnował sytuacji sam przed bramkarzem gości, był zimnym prysznicem dla Leśnika. Dziewięć minut później po zagraniu Jurczaka, znów Zarzyka z 8 m nie dał szans na obronę Łyskanyczowi. Goście mogli zdobyć kontaktowego gola w 30 min. Po strzale R. Gembusia, Michalak odbił piłkę, ale dobitka Osiniaka była niecelna.
Po przerwie gra wyglądała podobnie jak przed przerwą - dużo walki w środku boiska. Leśnik bardziej energicznie atakował, a Partyzant czyhał na kontrataki. W 80 min sfaulowany został M. Ginalski, a z rzutu wolnego precyzyjnie przymierzył z ostrego kąta Artur Makoś i było 3-0. W samej końcówce po zagraniu Szymona Gołdy, Przemysław Kubal został sfaulowany w polu karnym. „Jedenastkę” pewnym strzałem wykorzystał ponownie Makoś.