Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Zamczysko Odrzykoń 5:1 (3:0)

relacja  Leśnik Baligród - Zamczysko Odrzykoń
    22 kolejka 2009-05-10
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródT.Potok - P.Paczkowski, K.Graboń, M.Pomykała, M.Sadowski - R.Gembuś, M.Gembuś, K.Różycki, P.Lasek - M.Biłas, P.Bereżański, D.Graboń,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Różycki (70' M.Kowalik) P.Lasek (55' W.Chytła) M.Biłas (45' P.Bereżański (64' R.Janków)

Zamczysko Odrzykoń: M.Zajdel -
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Sędziowali Wojciech Geldner oraz Krzysztof Mazur, Paweł Stec z Sanoka

Gole 1 P.Lasek (13), 2 D.Graboń (33), 3 K.Różycki (44), 4 D.Graboń (81), 5 P.Paczkowski (83),
1 M.Zajdel (73),

Żółta kartka T.Potok, M.Pomykała, -
-
Widzów: 150
Leśnik przeważał od początku, czego efektem były trzy gole w I połowie. Zamczysko rozbijało ataki, poczynało sobie nie najgorzej w środku boiska Nie ustrzegło się jednak błędów, po których straciło gole. W Leśniku bardzo dobry mecz rozegrał Dariusz Graboń, Mimo kontuzji trudy całego meczu wytrzymał grający trener Zamczyska Piotr Stopa Ze względu na kontuzję boisko musiał opuścić Andrzej Ulman.
Miejscowi objęli prowadzenie po strzale z wolnego (narożnik poła karnego) Przemysława Laska. Piłka po rykoszecie całkowicie zmyliła Andrzeja Uchmana i wpadła w tzw krótki róg bramki. Sześć minut później po akcji prawa stroną Dariusza Grabonia i centrze, Kamil Różycki nie zdążył "zamknąć" akcji i tym samym Leśnik zaprzepaścił okazję do zdobycia drugiego gola W 23 min po groźnej akcji gospodarzy, strzelał Krzysztof Graboń (15 m), ale nie trafił w bramkę. Natomiast w 29 min płaski strzał Roberta Gembusia obronił pewnie Uchman. Drugi gol to efekt precyzyjnego uderzenia Dariusza Grabonia z rzutu wolnego (23 m) na wprost bramki. Piłka przeleciała nad stojącymi w murze zawodnikami Zamczyska Goście pierwszy groźny strzał oddali w 35 min, ale uderzenie Wojciecha Dańczaka obronił Potok. W końcówce l połowy Leśnik z dwóch dogodnych sytuacji do zdobycia goli, wykorzystał jedną. Najpierw w 42 min po ładnej akcji Dariusza Grabonią Mateusz Biłas wycofał piłkę, ale Kamil Różycki nie trafił w bramkę (piłka przeleciała koło słupka). Dwie minuty później było 3-0 po kapitainym strzale z tzw pierwszej piłki Kamila Różyckiego, który trafił poniżej spojenia słupka z poprzeczką.
Goście byli bliscy zdobycia gola w 49 min, ale dogodnej okazji (pusta bramka) nie wykorzystał Mariusz Zajdel po zagraniu z rogu. Natomiast w 58 min zaprzepaścił szanse na zdobycie gola Piotr Paczkowski. W 67 min po zagraniu Paczkowskiego, D. Graboń z 9 m trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Zamczysko zdobyło gola z rzutu wolnego pośredniego za zagranie piłki K. Grabonia do swojego bramkarza Precyzyjnie z14 m przymierzył Zajdel. W końcówce urazu ręki doznał Andrzej Uchman, którego zastąpił Mateusz Głód. W 81 min D. Graboń wykorzystał błąd Piotra Drozda, któremu zabrał piłkę, minął stopera Zamczyska, strzelił, ale młody bramkarz gości sparował futbolówkę, ale przy dobitce był już bezradny. Piąty gol padł po bardzo ładnej akcji Roberta Gembusia i Marcina Sadowskiego, zakończonej strzałem Piotra Paczkowskiego. Jeszcze w 87 min po wymianie piłki między Robertem Gembusiem a Dariuszem Graboniem, ten drugi strzelił nad bramką.