Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Partyzant Targowiska 1:4 (0:2)

relacja  Leśnik Baligród - Partyzant Targowiska
    18 kolejka 2009-04-11
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródT.Potok - M.Sadowski, M.Pomykała, W.Chytła, K.Graboń - P.Lasek, R.Gembuś, P.Paczkowski, K.Różycki - M.Gembuś, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Potok (55' P.Łyskanycz) M.Sadowski (55' R.Janków) P.Lasek (74' P.Bereżański) P.Paczkowski (65' D.Graboń)

Widzów: 150
Hat-trick Ireneusza Zarzyki, który w tym sezonie już 17. razy pokonywał bramkarzy. Snajper numer jeden trzy gole zdobył w tym sezonie po raz drugi – wcześniej w rundzie jesiennej z Przełęczą Dukla (5- 1). Bardzo pewne zwycięstwo liderującego Partyzanta, który wyraźnie górował umiejętnościami i organizacją gry nad gospodarzami.
Leśnik tylko przez pierwsze 10 minut meczu miał optyczną przewagę. Pierwszy gol Zarzyki (piłkę uderzył głową z 7m) ostudził zapędy miejscowych. Wprawdzie w 20 min mieli oni szanse na wyrównanie, ale strzał Witolda Tarnolickiego pewnie obronił Paweł Michalak. W natychmiastowym kontrataku gości w dogodnej sytuacji znalazł się Wojciech Biały, ale po jego strzale - z 16 m piłka przeleciała obok bramki. W 28 min po centrze W. Białego, uderzył piłkę głową Zarzyka, ale tym razem bramkarz Leśnika nie dał się zaskoczyć. Wyższość drużyny trenera Andrzeja Białego nad rywalem była szczególnie widoczna w 32 min. Po szybkiej wymianie piłki (trzy podania), Zarzyka płaskim strzałem z 12 m zakończył akcję golem.
Szybko zdobyte gole zaraz po przerwie (po strzale Zarzykl z 30 m piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki, zagranie z rogu Marek Sokół strzałem głową zamienił na czwartego gola) sprawiły, że Partyzant całkowicie panował nad sytuacją. Goście mieli dużą przewagę. Leśnik poderwał się do ataków dopiero w ostatnim kwadransie: Honorowego gola zdobył Kamil Różycki, którego strzał obronił Tomasz Biały, ale sędzia boczny twierdził, iż uczynił to już za linią bramkową.