Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Start Rymanów-Leśnik Baligród 1:1 (1:0)

relacja  Start Rymanów - Leśnik Baligród
    14 kolejka 2008-11-02
Wyjściowe jedynastki:
Start Rymanów: J.Maślany -
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Leśnik Baligród J.Luludis - M.Sadowski, P.Paczkowski, K.Graboń, A.Sawiński - A.Osiniak, M.Gembuś, R.Gembuś, M.Kowalik - K.Różycki, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Luludis (45' P.Łyskanycz) A.Sawiński (75' P.Świetlicki) M.Kowalik (60' R.Janków) W.Tarnolicki (89' M.Biłas)

Sędziowali Krzysztof Wojnar oraz Rafał Krężałek, Artur Szelc z Krosna

Gole 1 W.Tarnolicki (77),
1 J.Maślany (23),

Żółta kartka - R.Gembuś, - M.Kowalik, - W.Tarnolicki,

Widzów: 200

Tarnolicki - pięknie i skutecznie


Serię siedmiu meczów bez straty gola Startu przerwał Witold Tarnolicki, który mógł w końcówce nawet pogrążyć gospodarzy. Kontynuują oni dobrą passę - był to ósmy mecz z rzędu bez porażki.
Podopieczni trenera Ryszarda Pytlowanego zaczęli od mocnego uderzenia i już w 1 min Luludis był w opałach. Dwukrotnie odbijał piłkę, którą złapał za trzecim razem. Strzelali Kolasiński, Penar i Maślany. Start przeważał i w 12 min znów bliski zdobycia goła był Badowicz. Goście po raz pierwszy poważnie zagrozili bramce Kielara w 20 min, ale golkiper Startu wyszedł obronną ręką po strzale Tarnolickiego.
Miejscowi objęli prowadzenie po dośrodkowaniu Penara i strzale z półwoleja Maślanego. Trzy minuty później mogło być 1-1, ale Tarnolicki – po centrze z wolengo – minął się z piłką.
W 49 min znów Maślany mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego strzał zablokowali obrońcy Leśnika. Od 65 min zaznaczyła się coraz większa przewaga Leśnika, który doprowadził do remisu po kilku groźnych akcjach. Strzał na 1-1 Tarnolickiego był przedniej marki i piękny dla oka. Przewrotką z 12 m całkowicie zaskoczył Kielara, który nie miał szans na obronę. Start ruszył do ataku, ale brakowało precyzji w wykończeniu akcji. Goście mogli nawet wygrać, ale po zagraniu Sadowskiego, Tarnolicki minimalnie chybił.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css