Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Przełom Besko 1:1 (1:0)

relacja  Leśnik Baligród - Przełom Besko
    13 kolejka 2008-10-26
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródJ.Luludis - M.Sadowski, P.Paczkowski, W.Chytła, K.Graboń - A.Osiniak, R.Gembuś, M.Gembuś, K.Różycki - M.Biłas, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Sadowski (75' R.Janków) K.Różycki (88' M.Kowalik) M.Biłas (45' P.Świetlicki)

Przełom Besko: M.Oleniacz -
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Sędziowali Artur Szelc oraz Piotr Mroczka, Antoni Małeta z

Gole 1 A.Osiniak (36),
1 M.Oleniacz (60),

Żółta kartka W.Chytła, W.Chytła, W.Tarnolicki, -
Czerwona kartkaW.Chytła(88), -
Widzów: 100

Ze wskazaniem na gości


W I połowie obie drużyny zaprezentowały ładną grę. Trochę gorzej wyglądał mecz po przerwie. To goście mieli więcej dogodnych okazji w II połowie do zdobycia goli i byli bliżsi wygranej.
Leśnik ma problemy kadrowe.
Artur Sawiński wyjechał na studia, Dariusz Graboń do pracy za granicę, a na piątkowym treningu kontuzji doznał Michał Ostalecki, także student. W I połowie więcej okazji do zdobycia goli mieli gospodarze. W 8 min po zagraniu Adama Osiniaka, uderzył piłkę głową Witold Tarnolicki, ale minimalnie chybił. Natomiast w 27 min po błędzie bramkarza Przełamu, który nie chwycił piłki po dośrodkowaniu na pole karne, Kamil Różycki z 4 m nie tram do pustej bramki. Minutę później po dobrym zagraniu Tarnolickiego ze środka boiska, po strzale Mateusza Biłasa obronił Rafał Dziok. Gospodarze gola zdobyli po zagraniu Tarnolickiego i błędzie obrońcy i bramkarza gości na granicy pola karnego, co - wykorzystał Osiniak i posłał piłkę z 13 m do siatki. Goście po stracie gola zaatakowali, ale W 40 min z wolnego Tomasz Kapłon nie trafił w bramkę. W 60 min goście wykonywali rzut rożny po którym obrońcy Leśnika zbyt krótko wybili piłkę i Mateusz Oleniacz z pierwszej piłki (18 m) trafił poniżej spojenia słupka z poprzeczką Goście atakowali i byli bliżsi zdobycia goła. W 78 min po strzale Oleniacza, Janis Luludis odbił piłkę w bok i florian Rymarowicz z ostrego kąta nie trał w bramkę. Natomiast w 88 min po centrze z wolnego Oleniacza i strzale głową Rymarowicza, piłka trafiła w poprzeczkę.
Koledzy z drużyny i kierownictwo Leśnika życzą Michałowi Ostaleckiemu szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko. Trzymają za niego kciuki w trudnych chwilach.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css