Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Ostoja Kołaczyce 2:1 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Ostoja Kołaczyce
    9 kolejka 2007-09-30
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródJ.Luludis - K.Gierula, K.Demkowski, W.Chytła, T.Sidor - A.Osiniak, R.Gembuś, M.Gembuś, M.Ostalecki - D.Graboń, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (60' K.Graboń) M.Gembuś (84' M.Zięba) M.Ostalecki (70' A.Sawiński) D.Graboń (67' P.Bereżański)

Ostoja Kołaczyce: A.Poziemski - A.Gałuszka, P.Cieniek, M.Kaleta, P.Malikowski - P.Smagacki, P.Smagacki, J.Makara, R.Grzesiak - D.Kowalski, M.Szczurek,

Widzów: 100
Dwa różne oblicza meczu. Zdecydowany faworyt Leśnik nie bez trudu dopiero po przerwie wygrał z osłabioną Ostoją.
W I połowie mecz stał na słabym poziomie. Leśnik hołdujący zasadzie tysiąca podań piłki nie był w stanie zagrozić poważniej bramce Ostoi Gospodarze oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę gości. W 33 min po centrze Gieruli, uderzał Osiniak, ale Poziemski nie dal się zaskoczyć. Więcej okazji do zdobycia goli miała Ostoja. W 12 min Kowalski z 20 m próbował przelobować wychodzącego z bramki Luludisa, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Napastnik Ostoi, który wychodził na czystą pozycję, był naciskany przez Chytłę, stąd też precyzja strzału była nieco gorsza. W 20 min Leśnik przeprowadził groźną akcję, ale po strzale K Różyckiego głową z 10 m piłka przeleciała obok bramki. Między 20 a 30 minutą Ostoja miała sporą przewagę. I tak w 22 min po rzucie wolnym z 35 m Kowalskiego, bramkarz trochę oślepiony promieniami słońca zdołał w ostatniej chwili przerzucić piłkę nad poprzeczką. Dwie minuty później po akcji Makary lewą stroną boiska i wyjściu tego zawodnika przed bramkarza, Ostalecki w ostatniej chwili zdążył wybić mu piłkę. Natomiast w 27 min groźnie strzelał lewą nogą Kowalski, Luludis odbił piłkę przed siebie, ale nie było nikogo z zawodników Ostoi, którzy by mogli skierować piłkę do siatki.
Po przerwie gospodarze zagrali lepiej. Szybko zdobyli gola po półgórnym strzale lewą nogą 30 m Osiniaka, który zagrał dobre spotkanie. W 51 min po zagraniu tego zawodnika znów było zagrożenie pod bramką Ostoi. Goście w 62 min mogli wyrównać, gdy po strzale Kowalskiego 30 m (rzut wolny), piłka trafiła w plecy Chytły i odbiła się, ale Luludis popisał się refleksem zdołał wybić piłkę po rykoszecie. Drugiego gola miejscowi zdobyli po strzale z 25 m K. Różyckiego. Piłka po rykoszecie, odbita od Cieńka, zmyliła bramkarza i Wpadła do siatki. Ostoja nie załamała się, podjęła walkę dwie mi1nuty później zdobyła kontaktowego gola. Kowalski wykorzystał błąd obrony i uderzeniem lewą nogą z 12 m zaskoczył Luludisa. Jeszcze w 78 min po strzale M. Gembusia, bardzo dobrze spisał się Poziemski.
Leśnik wystąpił bez grającego trenera Witolda Tarnolickiego, pauzującego za kartki, oraz studentów Marcina Pankiewicza i Piotra Paczkowskieg W Ostoi brakowało m.in. kontuzjowanego Przemysława Madejczyka.