Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Nafta Jedlicze 1:0 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Nafta Jedlicze
    7 kolejka 2007-09-16
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - K.Gierula, K.Demkowski, W.Chytła, T.Sidor - M.Pankiewicz, R.Gembuś, D.Graboń, A.Sawiński - K.Różycki, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Sidor (75' K.Graboń) D.Graboń (76' M.Gembuś) K.Różycki (50' A.Osiniak) W.Tarnolicki (82' P.Bereżański)

Nafta Jedlicze: M.Nowak - S.Szurek, K.Sokołowski, T.Niżnik, W.Wierdak - M.Guzik, B.Smosna, Ł.Wilka, K.Gębarowski - R.Cionek, S.Janocha,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaT.Niżnik (36' B.Stanisławczyk) B.Smosna (76' Ł.Dubiel) K.Gębarowski (74' L.Domański) R.Cionek (70' K.Szyszlak)

Sędziowali Bartosz Żyłka oraz Wojciech Geldner, Radosław Zdybek z Sanoka

Gole 1 M.Pankiewicz (58),

Żółta kartka -
-
Widzów: 100
Pierwszego gola w historii gry w seniorach zdobył Marcin Pankiewicz, który niedawno skończył wiek juniora. Bramka okazała się zwycięska. W Leśniku zadebiutował Maciej Gembuś, brat Roberta, pozyskany z Sanovi Lesko.
W I połowie Nafta grała z wiatrem. Mecz był wyrównany. Obaj bramkarze bronili strzały Tarnolickiego (8, 21 mm), Niżnika (18), K. Różyckiego (24 min, na linii bramkowej). W 37 min po centrze Nafty piłka odbijała się od poprzeczki. W 43 min Gębarowski w sytuacji sam przed bramkarzem, naciskany przez obrońcę, strzelił koło słupka. Natomiast wcześniej (21 min.) R. Gembuś z 5 m posłał piłkę nad poprzeczką.
Po przerwie Leśnik dominował, a Nafta w zasadzie nie za groziła poważniej bramce gospodarzy. Zwycięski gol padł po dośrodkowaniu T. Sidora i pięknym strzale głową Pankiewieza. W 60 min D. Graboń nie wykorzystał rzutu karnego. Nowak pewnie odbił piłkę. Natomiast w 86 min po strzale M. Gembusia, bramkarz odbił piłkę na poprzeczkę i futbolówka jeszcze raz uderzyła w poprzeczkę.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css